2022-01-03

Eksperckie podsumowanie roku przez CUK

Zapoznaj się z naszą wypowiedzią podsumowującą 2021 rok w branży ubezpieczeń, na łamach Gazety Ubezpieczeniowej.

Eksperckie podsumowanie roku przez CUK

Rozpoczęcie nowego roku to dobry moment na podsumowanie oraz wnioski na przyszłość. Zmiany prawne, rynkowe i rozwój technologii istotnie przełożyły się na działania pośredników. W eksperckim podsumowaniu Gazety Ubezpieczeniowej wybrzmiał także głos Jacka Bylińskiego, prezesa CUK Ubezpieczenia. 

Przedstawiciele branży jednoznacznie podkreślają, że miniony rok upłynął pod znakiem dynamicznych zmian spowodowanych pandemią oraz zawirowaniami gospodarczymi. Znaczne przyspieszenie odnotowano także w obszarze nowych technologii, które przełożyły się na sektor obsługowy. Eksperci podkreślają także nieocenione znaczenie pracowników oraz ich wpływ na organizację.  

Przyszłość będzie należała do dystrybutorów omnikanałowych, gotowych na zmianę sposobu myślenia i nadążania za technologią. Rynek pokazuje, że udział multiagencji rośnie i parząc na nasze wyniki, bierzemy w tym aktywny udział. Widzimy szansę dla CUK Ubezpieczenia w wielu płaszczyznach i na pewno będziemy chcieli je wykorzystać, aby w dalszym ciągu budować przewagę konkurencyjną na rynku i realizować zrównoważony rozwój organizacji.  

Jacek Byliński — prezes CUK Ubezpieczenia 

Pełen tekst z Gazety Ubezpieczeniowej znajdziecie na: 
https://gu.com.pl/gazeta-ubezpieczeniowa-nr-1-2022/

Oceń artykuł

0
(0)

Wpisz datę końca polisy

  • przypomnimy Ci o zbliżającym się końcu ochrony
  • przedstawimy najszerszy zakres polisy w najlepszej cenie na rynku