2022-10-20

DEFEND INSURANCE – lider rynku Europy Środkowej i Wschodniej

Oferta dodatków do ubezpieczeń od DEFEND INSURANCE dostępna w CUK!

DEFEND INSURANCE – lider rynku Europy Środkowej i Wschodniej

DEFEND Insurance Sp. z o.o., część DEFEND INSURANCE GROUP to wiodący dostawca uzupełniających produktów ubezpieczeniowych i usług dla sektora motoryzacyjnego, a także jeden z liderów branży w Europie Środkowej i Wschodniej. Firma prowadzi swoją działalność od 1994 roku. Jej oferta skupia się wokół istotnych dodatków do ubezpieczenia pojazdów.

DEFEND INSURANCE opiera swoją praktykę na przedłużonych gwarancjach i ubezpieczeniach GAP oraz kompleksowych innowacjach. Od 2017 roku, DEFEND INSURANCE posiada status Coverholder at Lloyd’s, a także prawo zawierania i administrowania umów ubezpieczenia w imieniu i na rzecz Lloyd’s.

W lipcu 2019 roku DEFEND INSURANCE GROUP ogłosiło nabycie większościowego pakietu swoich akcji przez wiodącego, międzynarodowego ubezpieczyciela z oceną ratingową A, Fortegra Financial Corporation. Współpraca ma umocnić strategiczny cel obydwu stron, jakim jest wzrost na obszarze Europy.

ZAMÓW ROZMOWĘ
Z DORADCĄ

Do kogo skierowana jest oferta DEFEND INSURANCE?

DEFEND INSURANCE nieustannie dąży do przekraczania oczekiwań klientów poprzez rozwój bezkonkurencyjnych produktów oraz usług, które nie tylko odzwierciedlają obecne trendy, lecz na wielu polach wyznaczają nowy kierunek.

Strategia firmy opiera się na czterech filarach:

  • Ubezpieczenia
  • Ochrona
  • Bezpieczeństwo
  • Cyfrowe prezentacje

Oferta towarzystwa jest skierowana do klientów indywidualnych, firm i pracowników. Są to produkty dedykowane posiadaczom samochodów ciężarowych, jak i osobowych. Już dziś możesz skorzystać z oferty, kupując ubezpieczenie w CUK! W swojej ofercie DEFEND INSURANCE posiada wiele kompleksowych propozycji ubezpieczeń dla komunikacji, w tym:

  • ubezpieczenia GAP (Guaranteed Asset Protection) – gwarantowana ochrona kapitału,
  • przedłużona gwarancja DEFEND Car Protect,
  • gwarancja Carlife,
  • przedłużona gwarancja DEFEND Truck Protect.

Skorzystaj z oferty DEFEND INSURANCE poprzez CUK!

W CUK możesz już dziś skorzystać z oferty DEFEND INSURANCE, nabywając usługę GAP fakturowy, GAP TRUCK, AC lub Direct. Zapewniamy kompleksową obsługę umów ubezpieczenia, w tym roszczenia, zawarcie oraz anulowanie umowy. Za pośrednictwem CUK nabędziesz istotne dodatki do ubezpieczenia auta ciężarowego oraz osobowego, takie jak m.in. ubezpieczenie straty finansowej. Dzięki ofercie zyskujesz jasny proces likwidacji szkód i wypłaty odszkodowań. Zapytaj naszego doradcę o możliwość wykupienia dodatkowego produktu do konkretnego pojazdu – służymy pomocą na infolinii oraz w placówkach stacjonarnych.

Oceń artykuł

4.00
(9)

Wpisz datę końca polisy

  • przypomnimy Ci o zbliżającym się końcu ochrony
  • przedstawimy najszerszy zakres polisy w najlepszej cenie na rynku