2019-09-18

Jak pisano o CUK w sierpniu

Czyli co nowego w mediach o CUK Ubezpieczenia!

W sierpniu zagościliśmy na łamach prasy tradycyjnej i w artykułach internetowych. Ważnym tematem były ubezpieczenia dla dzieci. Przedstawiamy najważniejsze wzmianki o CUK Ubezpieczenia, który ukazały się w ostatnim miesiącu letnich wakacji.

Wybrane tytuły, które w sierpniu pisały o CUK Ubezpieczenia:

  • „Gazeta Ubezpieczeniowa”
  • „Gazeta Finansowa”
  • „Dziennik Gazeta Prawna”
  • „Głos Wielkopolski”
  • „Dziennik Łódzki”

Jak zadbać o przyszłość dzieci?

W „Gazecie Finansowej” znajdziemy wyczerpujący przegląd najlepszych rozwiązań, które zapewnią młodemu pokoleniu dobry start w dorosłym życiu. Ekspert z CUK Ubezpieczenia, Maciej Kuczwalski dzieli się fachową wiedzą i daje wskazówki, jak rozsądnie zainwestować w przyszłość dzieci. W artykule znajdziemy szczegółowe informacje na temat coraz popularniejszych polis posagowych, ubezpieczenia na życie i szkolnego NNW.

Droga do tańszego OC

Jednym ze sposobów na tańszą składkę jest dopisanie do polisy innego kierowcy i skorzystanie z jego zniżek. Nasza multiagencja podpowiada, kiedy przeniesienie zniżek jest niemożliwe i czy wszystkie towarzystwa ubezpieczeniowe podchodzą do sprawy tak samo.

Szukasz drogi do tańszego OC? Sprawdź, kiedy możesz dopisać do ubezpieczenia OC inną osobą i skorzystać z jej zniżek.

Ochrona nie tylko w szkole

Na portalu alebank.pl warto zajrzeć do artykułu poświęconego polisom ubezpieczeniowym dla dzieci. Temat dotyka zwłaszcza NNW ucznia, z którego zakupem mierzy się każdy rodzic na początku roku szkolnego.

NNW ucznia to ochrona nie tylko podczas lekcji, ale i cały czas poza szkołą. Polisa kupiona indywidualnie może się opłacać.

Oceń artykuł

0
(0)

Wpisz datę końca polisy

  • przypomnimy Ci o zbliżającym się końcu ochrony
  • przedstawimy najszerszy zakres polisy w najlepszej cenie na rynku