2018-12-07

CUK Ubezpieczenia Najbardziej Efektywnym Partnerem PZU 2018!

CUK Najbardziej Efektywnym Partnerem PZU!

W miniony piątek (30.11.2018) – gościliśmy na Gali Multi PZU 2018 podczas której otrzymaliśmy zaszczytne wyróżnienie Najbardziej Efektywnego Partnera PZU 2018

Znaleźliśmy się w gronie 113 Multiagencji wyróżnionych i 250 najlepszych pośredników ubezpieczeniowych z całej Polski zaproszonych przez PZU na Galę.

Nagrodę z rąk Członka Zarządu PZU Rogera Hodgkissa oraz Dyrektora Biura Sprzedaży Multiagencyjnej i Brokerskiej Łukasza Heinowskiego w imieniu naszej Multiagencji odebrał Jacek Byliński.

Jesteśmy dumni! 

CUK Ubezpieczenia Najbardziej Efektywnym Partnerem PZU w 2018 r. Wyróżnienie otrzymaliśmy w czasie gali dla multiagentów.

Gala Multi PZU 2018 to już trzecie z rzędu spotkanie realizowane przez największego ubezpieczyciela w Polsce. Spotkanie miało miejsce w Hotelu Double Tree by Hilton, w Łodzi i odbyło się pod hasłem MOCNE UDERZENIE.

Podobnie jak w roku poprzednim spotkanie prowadził Tomasz Kammel – dziennikarz i wzięty prezenter telewizyjny. Konferencję rozpoczął Członek Zarządu Roger Hodgkiss, następnie na scenie pojawił się Łukasz Heinowski – Dyrektor Biura Sprzedaży Multiagencyjnej i Brokerskiej.

Nie zabrakło mówcy motywacyjnego. W tym roku był nim Płk Piotr Gąstał – były dowódca jednostki GROM. Część wieczorna rozpoczęła się od wręczenia wyróżnień wg kategorii: Kluczowy Partner PZU 2018, Strategiczny Partner PZU 2018 oraz Najbardziej Efektywny Partner PZU 2017. Galę uświetnił występ Stage Fever.

Oceń artykuł

0
(0)

Wpisz datę końca polisy

  • przypomnimy Ci o zbliżającym się końcu ochrony
  • przedstawimy najszerszy zakres polisy w najlepszej cenie na rynku