2021-11-15

CUK Ubezpieczenia Strategicznym Partnerem PZU 2020!

Gala Multi PZU 2021!

CUK Ubezpieczenia Strategicznym Partnerem PZU 2020!

Ciężka i systematyczna praca przynosi dobre owoce. Jednym z nich była uroczysta Gala Multiagentów PZU, podczas której zostaliśmy wyróżnieni wśród najlepszych pośredników ubezpieczeniowych z całej Polski.

Z rąk Członka Zarządu PZU SA i PZU Życie, Małgorzaty Kot i Dyrektora Biura Sprzedaży Multiagencyjnej i Brokerskiej Macieja Wolińskiego wyróżnienie STRATEGICZNEGO PARTNERA PZU 2020, odebrał Maciej Kuczwalski, Członek Zarządu CUK.

Gala Multi PZU 2021 to piąte tego typu spotkanie realizowane przez PZU. Wydarzenie odbyło się w Hotelu Narvil w Serocku, a hasło przyświecające Gali to “Zgrupowanie Mistrzów”. Spotkanie poprowadził Tomasz Kammel – rewelacyjnie i z humorem wpisując się w sportową odsłonę Gali. Konferencję rozpoczęła Członek Zarządu PZU SA i PZU, Życie Małgorzata Kot, następnie na scenie pojawił się Maciej Woliński – Dyrektor Biura Sprzedaży Multiagencyjnej i Brokerskiej. Mówcą motywacyjnym był Vital Heynen – od 2018 do 2021 trener reprezentacji Polski w piłce siatkowej. Jako coach poprowadził naszą drużynę do wielu medali, w tym najważniejszych z Mistrzostw Świata i Pucharu Świata.

Część wieczorna to uroczysta kolacja połączona z wręczeniem wyróżnień wg kategorii: Kluczowy Partner PZU i Strategiczny Partner PZU. Galę uświetnił występ niezawodnego zespołu Stage Fever, który już na wstępie zaskoczył wszystkich wykonaniem antologii polskiego rocka.

Oceń artykuł

0
(0)

Wpisz datę końca polisy

  • przypomnimy Ci o zbliżającym się końcu ochrony
  • przedstawimy najszerszy zakres polisy w najlepszej cenie na rynku