Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Aplikacja mobilna CUK Ubezpieczenia dla klientów!

11.06.2019

Dzięki wykorzystaniu technologii nie musisz już gromadzić stosu papierowych polis i poszukiwać odpowiedniego dokumentu za każdym razem, gdy będzie Ci potrzebny. Wszystkie Twoje ubezpieczenia będą zawsze przy Tobie w Twoim smartfonie. Z każdego miejsca na świecie masz stały dostęp do każdej zawartej u nas umowy.

Korzystanie z aplikacji jest bezpłatne. Możesz pobrać ją ze sklepu Play i App Store.

Aplikacja CUK Ubezpieczenia to:

  • wszystkie polisy w Twoim smartfonie
  • wygodny zakup polisy zawsze i wszędzie
  • łatwiejsze wezwanie assistance i zgłoszenie szkody z poziomu aplikacji

Kontrola bezpieczeństwa

Z nami masz stałą kontrolę nad wszystkimi swoimi polisami. Wiesz, kiedy się kończą i możesz spokojnie zapoznać się z warunkami ich przedłużenia. Kupując ubezpieczenie AC, robisz zdjęcia samochodu bezpośrednio z aplikacji i nie musisz osobiście zjawiać się w placówce.

Dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów, dlatego przy pierwszym zalogowaniu potrzebny będzie Twój numer pesel i adres e-mail lub weryfikacja za pomocą konta Google lub Facebooka. W aplikacji widzisz polisy, które kupiłeś jako ubezpieczony dla siebie i jako ubezpieczający dla swoich bliskich. 

Kontakt z ubezpieczycielem

Aplikacja pomoże Ci błyskawicznie skontaktować się z ubezpieczycielem, żeby zgłosić szkodę. Nie musisz już szukać właściwego numeru telefonu, stojąc przy uszkodzonym aucie na ruchliwej drodze. Wystarczy jedno kliknięcie w naszej aplikacji, a przeprowadzimy Cię przez kłopotliwą sytuację.

W aplikacji zobaczysz polisy, które kupiłeś jako ubezpieczony i jako ubezpieczający.

Strefa Klienta

Nasza Strefa Klienta współpracuje z aplikacją mobilną CUK, więc dane na temat Twoich polis możesz sprawdzić nie tylko na smartfonie, ale także na ekranie komputera.

W CUK Ubezpieczenia to Ty wybierasz, jak kupujesz polisy. Jeśli będziesz potrzebować wsparcia naszego doradcy, zawsze możesz do nas zadzwonić lub odwiedzić naszą placówkę.

Korzystanie z aplikacji jest bezpłatne. Możesz pobrać ją ze sklepu Play i App Store.

Zapraszamy do mobilnego świata ubezpieczeń!

Skontaktuj się z nami:

Zamów rozmowę lub zadzwoń: 22 33 00 300
Znajdź placówkę
Zapytaj o ubezpieczenie Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe
Sprawdź OC/AC na autobez wychodzenia z domu.
keyboard_arrow_up