Edytor HTML
Edytor HTML

GAP jest odpowiedzią na problem dużej utraty wartości aut w pierwszych latach ich użytkowania. Według badań rynkowych przeprowadzonych przez Eurotax Glass’s Polska, nowy samochód w pierwszych trzech latach eksploatacji traci od 45 do 75% swojej wartości, zaś samochód używany dłużej niż 3 lata traci na wartości od 10 do 15% rocznie. Odszkodowanie z ubezpieczenia GAP jest wyrównaniem utraconej wartości auta w razie szkody całkowitej (OC/AC) lub kradzieży (AC).


Poniższy przykład pokazuje zastosowanie ubezpieczenia GAP dla auta o wartości 100 tys. zł


CUK Ubezpieczenia - Ubezpieczenia GAP

Obniżenie wartości pojazdu skutkuje w przypadku kradzieży lub szkody całkowitej tym, że Klient nie otrzyma odszkodowania w wysokości odpowiadającej sumie ubezpieczenia z polisy AC. Ubezpieczyciel wypłaci najczęściej odszkodowanie w wysokości odpowiadającej wartości rynkowej auta w momencie szkody. Co oznacza, że kwota ta może nie wystarczyć na zakup nowego pojazdu, spłacenie kredytu lub uregulowanie zobowiązań leasingowych.

Poznaj szczegóły – skontaktuj się z naszym doradcą lub odwiedź najbliższą placówkę.

Lista video

Lista plików

Formularz kontaktowy

Jeżeli chcą Państwo skontaktować się z nami prosimy o przesłanie zapytania z wykorzystaniem formularza zamieszczonego poniżej.

 

zobacz także