Ochrona prawna

Ubezpieczenie Ochrony Prawnej chroni nas przed sporami prawnymi i kosztami, które możemy w związku z nimi ponieść. Podobnie jak w ubezpieczeniu OC, przedmiot ubezpieczenia dotyczy naszego majątku. Możemy ubezpieczyć się w wybranych dziedzinach.

Ubezpieczenie Ochrony Prawnej

Ubezpieczenie Ochrony Prawnej chroni nas przed sporami prawnymi i kosztami, które możemy w związku z nimi ponieść. Podobnie jak w ubezpieczeniu OC, przedmiot ubezpieczenia dotyczy naszego majątku.

Wybierając Ochronę Prawną możemy ubezpieczyć się w wybranych dziedzinach: w komunikacji, w życiu prywatnym, w życiu zawodowym, w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Dzięki Ochronie Prawnej będziemy mogli pokryć koszty adwokata lub radcy prawnego. Możemy również liczyć na refundację kosztów związanych z postępowaniem sądowym i egzekucyjnym, pracą biegłych a także tłumaczy.

Poznaj szczegóły Ubezpieczenia Ochrona Prawna

Jeśli potrzebujesz ubezpieczenia Ochrony Prawnej skontaktuj się doradcą CUK. Nasi eksperci porównają dla Ciebie oferty 30 Towarzystw oraz pomogą wybrać najkorzystniejszą polisę.

Więcej o ubezpieczeniu Ochrony Prawnej znajdziesz tutaj.