Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Ubezpieczenia
Warszawa - ul. gen. Chruściela 37/39 lokal 197 - CUK

Zobacz swoje polisyZobacz swoje polisy
Obniż cenę punktami PAYBACKObniż cenę punktami PAYBACK
Zapłać używając terminalaZapłać używając terminala
Zapłać kartąZapłać kartą
Zyskaj zniżki i bonusyZyskaj zniżki i bonusy

Adres

ul. gen. Chruściela 37/39 lokal 197

04-454 Warszawa

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 9:00-18:00

Sobota 9:00-14:00

Kontakt

tel. 512-456-707tel. 506-950-363

email: warszawa@cuk.pl

Opinie Klientów o placówce z Google

Jakub Kaźmierczak

Z tą placówką CUK mam okazję współpracować od grudnia 2019 roku i muszę przyznać że personel pracowniczy wywiązuje się ze swoich obowiązków wyjątkowo sumiennie. Oferty przekazywano mi zawsze w oznaczonym terminie wraz ze stosownymi wyjaśnieniami do wybranych propozycji. Co ciekawe składki ubezpieczenia były niższe niż dotychczas co zaskakuje bo to już chyba tradycja że rok w rok jest drożej, a tu udało się wygenerować lepszą ofertę. No i już wiem że np OC firny X nie musi być identyczne zakresem do OC firmy Y........Pracownicy są na wysokim poiomie merytorycznym oraz mają dobry kontakt z Klientem. Dużym ułatwieniem dla mnie - moje ograniczenia czasowe - jest możliwość dokonania niezb€dnych ustaleń drogą elektroniczną.

Marlena Huszczak

Jestem klientem tego oddziału CUK od kilku miesięcy. W tym czasie korzystałam kilka razy z usług kupując ubezpieczenie majątkowe oraz ubezpieczenia podróżne. Za każdym razem obsługa analizowała dostępne oferty z różnych towarzystw ubezpieczeniowych i przedstawiała mi taką, która spełniała moje potrzeby w najbardziej atrakcyjnej cenie. Wszystkie formalności załatwiamy mailowo, bez konieczności odwiedzania oddziału a informacje o swoich ubezlieczeniach mam w aplikacji. Zdecydowanie polecam ten oddział CUK ze względu na profesjonalizm, jakość obsługi i spełnianie oczekiwań klienta.

Bartosz Sprengel

Świetna placówka ze świetnym personelem. Korzystam z ich pomocy (a w zasadzie od początku Pana Antoniego) od ponad dwóch lat przy zakupie OC, za każdym razem dostając dobrą ofertę. Ogromnym plusem jest możliwość załatwienia wszystkiego mailem lub przez telefon, tylko przy pierwszej polisie załatwiałem całość stacjonarnie. Polecam.

Natalia Orszulak

Profesjonalne podejście do klienta, szybki kontakt, a w czasach epidemii bezproblemowe podejście w 100%zdalne. Polecam

Milarepa 108

Zawarlam dwa ubezpieczenia, jestem bardzo zadowolona z obslugi ( Pan Maciej), szybko i profesjonalnie, otrzymalam pelna informacje a ubezpieczenie jest dopasowane do moich potrzeb -dziekuje

Doradcy w placówkach CUK działają z zachowaniem wszelkich możliwych zasad bezpieczeństwa
i ochrony przed COVID-19.

Polisę kupisz bezpośrednio u doradcy w placówce lub zdalnie przez telefon. Zapraszamy!

Witaj w świecie przyjaznych ubezpieczeń!

W CUK Ubezpieczenia w Warszawie znajdziesz pełną gamę polis komunikacyjnych (OC/AC, Assistance), zdrowotnych, NNW i na życie. Ubezpieczymy Twoje mieszkanie, dom i podróż. Prowadzisz firmę? Sprawdź nasze produkty dedykowane przedsiębiorcom.

Dbając o komfort naszych klientów, współpracujemy z 30 Towarzystwami, a ich oferty są dostępne w jednym miejscu - w placówce CUK Ubezpieczenia w Warszawie. Spośród ponad 100 produktów z łatwością znajdziemy coś dla Ciebie! Korzystamy z innowacyjnego kalkulatora ubezpieczeniowego, który w 2 minuty porówna koszty składek i zakres ochrony w różnych wariantach.

Możesz liczyć na fachową wiedzę naszych doradców, którzy udzielą Ci profesjonalnego wsparcia w wyborze polisy.

Znajdziesz nas w Warszawie przy ul. gen. Chruściela 37/39 197, 450 m od stacji Warszawa Rembertów.

Czekamy na Ciebie od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-18:00 i w każdą sobotę od 9:00 do 14:00. Zapraszamy!

Skontaktuj się z nami:

Zamów rozmowę lub zadzwoń: 22 33 00 300
Znajdź placówkę
Zapytaj o ubezpieczenie Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe
Sprawdź OC/AC na autobez wychodzenia z domu.
keyboard_arrow_up