Ubezpieczenia - Warszawa, Al. Krakowska 117a - CUK

5
(1)

Adres

Al. Krakowska 117a
02-256 Warszawa

Poniedziałek - Piątek 09:00-18:00
Sobota 09:00-13:00

WYZNACZ TRASĘ

Znajdź najtańsze
ubezpieczenie dla siebie

Znajdź najtańsze
ubezpieczenie dla siebie

 • 1
  Porównaj 40 Towarzystw
  w jednym miejscu
 • 2
  Odbierz pełne wsparcie i pomoc
  w zaufanej placówce
 • 3
  Kup polisę bez wychodzenia
  z domu!

Skontaktuj się z placówką

Skontaktuj się z nami. Odpowiemy na Twoje wszystkie pytania. Otrzymasz pełne wsparcie SUPERSPECJALISTY

Doradcy w placówkach CUK działają z zachowaniem wszelkich możliwych zasad bezpieczeństwa
i ochrony przed COVID-19.

Polisę kupisz bezpośrednio u doradcy w placówce lub zdalnie przez telefon. Zapraszamy!

Przyjdź do biura CUK w warszawskiej dzielnicy Włochy, przy Alei Krakowskiej 117a i porównaj z Agentami CUK aż 30 ofert ubezpieczeniowych.

Ubezpieczenia kupuj u doświadczonych

Zapraszamy do biura CUK Ubezpieczenia w Warszawie przy Alei Krakowskiej 117a. Jako filia multiagencji z ponad 20-letnim doświadczeniem, mamy w portfolio oferty tylko sprawdzonych towarzystw. Nasi doradcy porównają dla Ciebie polisy i podpowiedzą, która najbardziej sprawdzi się w Twoim przypadku. Dzięki temu z naszej placówki wyjdziesz z ubezpieczeniem, które nie obciąży Twojego budżetu i jednocześnie zapewni odpowiednią ochronę na wypadek przykrych zdarzeń.

Jakie rodzaje ubezpieczeń kupisz w placówce CUK?

W biurze CUK w Warszawie przy Alei Krakowskiej 117a będziesz mógł ubezpieczyć swój samochód. Mamy dla Ciebie obowiązkowe ubezpieczenie OC pojazdów mechanicznych, ale nie tylko. W portfolio naszego biura znajdują się także pozostałe ubezpieczenia komunikacyjne, m.in. autocasco, NNW komunikacyjne czy assistance. By oszczędzić na ubezpieczeniach komunikacyjnych, kupuj gotowe pakiety. Najczęściej klienci decydują się na pakiet OC i AC. Jeśli z kolei szukasz dobrego ubezpieczenia assistance, to wyjdziesz od nas zadowolony z ubezpieczeniem CUK Assistance – to jedne z najlepszych na rynku rozwiązań tego typu, które zapewnia m.in. holowanie do 2000 km czy pojazd zastępczy w razie awarii i kradzieży.

Ubezpieczenia osobowe to kolejna grupa polis, której szukają u nas klienci. W naszej placówce ubezpieczysz się na życie, kupisz ubezpieczenie zdrowotne, a także zabezpieczysz bliskich i siebie na wypadek kłopotów ze spłatą kredytu, wybierając polisę CUK dla Kredytobiorców. Możesz także zdecydować się na ubezpieczenie NNW szkolne od firmy InterRisk, które w takiej postaci dostępne jest tylko w placówkach CUK. Ciekawym rodzajem ubezpieczenia na życie, dostępnym tylko dla klientów CUK jest polisa Bezpieczni w drodze, zabezpieczająca w razie negatywnych skutków wypadków komunikacyjnych.

Agenci CUK przedstawią Ci także oferty ubezpieczeń nieruchomości. Znajdziesz coś dla siebie zarówno, gdy jesteś właścicielem mieszkania, jak i domu, czy domku letniskowego. Możesz kupić u nas również ubezpieczenie, pożądane przez banki w przypadku kredytów hipotecznych, czyli ubezpieczenie domu w budowie.

Ubezpieczenia turystyczne to coś, po co przychodzą do nas miłośnicy podróży. Nasi Agenci dobierają polisę tak, by odpowiadała potrzebom podróżnych. Bazą zagranicznych wycieczek jest ubezpieczenie kosztów leczenia w podróży i NNW. Dodatkami zaś może być assistance podróżne czy ubezpieczenie bagażu.

To nie wszystkie ubezpieczenia dostępne w ofercie biura CUK w Warszawie przy Alei Krakowskiej 117a. Znajdą tu coś dla siebie także przedsiębiorcy. Do ubezpieczeń firmowych należy np. OC zawodu, ubezpieczenie floty czy cargo. Z kolei rolnicy mogą kupić u nasz ubezpieczenie upraw, ubezpieczenie maszyn rolniczych czy OC rolnika.

Masz pytania dotyczące ubezpieczeń? Zapraszamy do placówki CUK w warszawskiej dzielnicy Włochy. Możesz przyjść do nas na niezobowiązującą rozmowę, zastanowić się w domu i ostatecznie kupić ubezpieczenie przez internet.

 

Twoje ubezpieczenie w SUPERcenie

Chcesz ubezpieczyć swój dom lub samochód? A może wybierasz się w podróż?
Przyjazny Świat Ubezpieczeń istnieje naprawdę. Sprawdź, ile Ty możesz zaoszczędzić!

samochód

Ubezpieczenie
samochodu

Sprawdź korzystne oferty ubezpieczeń OC, AC, NNW i assistance.

SPRAWDŹ CENĘ
dom

Ubezpieczenie
nieruchomości

Nie przepłacaj za ubezpieczenie domu lub mieszkania.

SPRAWDŹ CENĘ
rower

Ubezpieczenie
roweru

Ubezpiecz rower i siebie — ciesz się bezpieczną jazdą.

SPRAWDŹ CENĘ
serce

Ubezpieczenie
życia i zdrowia

Ubezpiecz siebie i bliskich oraz chroń to, co najważniejsze.

Czytaj więcej
samolot

Ubezpieczenie
turystyczne

Chroń zdrowie i cenne przedmioty podczas podróży.

WIĘCEJ
motocykl

Ubezpieczenie
motocyklowe

Sprawdź oferty OC, AC, NNW, assistance dla jednośladów.

SPRAWDŹ CENĘ
nnw dziecka

Ubezpieczenie
NNW dziecka

Pełna ochrona Twojego dziecka 24 godziny na dobę.

SPRAWDŹ CENĘ
teczka

Ubezpieczenie
firmowe

Sprawdź ubezpieczenia dające spokój w prowadzeniu biznesu.

Czytaj więcej
rolnictwo

Ubezpieczenie
rolnicze

Jako rolnik dobrze wiesz, jak nieprzewidywalna jest to branża.

Czytaj więcej