Zapewnij dziecku ubezpieczenie lepsze niż szkoła

19/06/2015

Zazwyczaj są to najprostsze polisy. Ich koszt nie przekracza zwykle 40 zł rocznie. Wiąże się to z niska sumą ubezpieczenia, a co za tym idzie niskim świadczeniem w razie wypadku.

Ubezpieczenia oferowane przez szkołę, czy przedszkole nie są obowiązkowe, możesz z nich zrezygnować i ubezpieczyć swoje dziecko indywidualnie, wybierając taką polisę, która realnie zapewni rekompensatę i rzeczywistą pomoc finansową w razie wypadku lub choroby.

W ofercie multiagencji CUK Ubezpieczenia znajdziesz idealne rozwiązanie dla wszystkich rodziców. Nowoczesne ubezpieczenie EDU Plus od Interrisk, teraz dodatkowo z 20% rabatu. Twoje dziecko otrzymuje najszersza ochronę w najniższej cenie.

W okresie wakacyjnym nie trudno o nieszczęśliwy wypadek – dzieci są bardzo aktywne i beztroskie, a to często kończy się różnymi ranami, zwichnięciami, złamaniami, czy wstrząśnieniem mózgu. Warto w takiej sytuacji skorzystać z ochrony jakie daje ubezpieczenie. Co ciekawe, polisa w standardzie  obejmuje pogryzienie przez psa, a także zdiagnozowanie u dziecka sepsy.

Ubezpieczenie EDU Plus chroni dzieci, uczniów i studentów 365 dni w roku, 24h na dobę, na całym świecie – do nieszczęśliwego wypadku wcale nie musi dojść na ternie przedszkola, szkoły czy uczelni. Gwarantuje wypłatę odszkodowania, zwrot kosztów leczenia, a nawet indywidualne korepetycje.

Szkodę można zgłosić w szybki i prosty sposób przez Internet.

Odwiedź placówkę CUK Ubezpieczenia w swoim mieście i dowiedz się więcej.

2015-06-19