Z Kartą Dużej Rodziny 10% zniżki w Interrisk

10/07/2015

W chwili obecnej posiadacze KDR mogą korzystać z oferty w ponad 7,4 tys. miejsc zgłoszonych przez ponad 700 firm i instytucji z całej Polski. Karta zapewnia ustawowe zniżki na przejazdy kolejowe, zniżki w opłacie paszportowej, czy darmowe wstępy do parków narodowych. Zniżki mogą jednak być oferowane nie tylko przez instytucje publiczne, ale również przedsiębiorców prywatnych.

Karta Dużej Rodziny zapewnia zniżki przy zakupie jedzenia i kosmetyków, odzieży i obuwia, książek, zabawek, czy paliwa. Pomaga obniżyć koszty rachunków za telefon i usługi bankowe. Umożliwia również korzystanie z dodatkowych zniżek przy zakupie ubezpieczeń.

Jeśli posiadasz Kartę Dużej Rodziny w Interrisk otrzymasz 10% zniżki przy zakupie ubezpieczenia mieszkania: Bezpieczny Dom i Dom Max.

Pakiet Bezpieczny Dom  chroni Twój majątek i rodzinę – obejmuje zarówno Twoje rzeczy jak i szkody, które możesz wyrządzić innym osobom w związku z wykonywaniem czynności życia codziennego, np. zalanie sąsiada… Chroni również w razie awarii technicznej w domu, nieszczęśliwego wypadku, a nawet w przypadku postepowania sądowego lub administracyjnego, które może dotyczyć Ciebie lub Twojej rodziny.

Dom max to oferta ubezpieczenia domu lub mieszkania kompleksowo obejmująca Twój majątek i rodzinę, oparta na formule All risks – ubezpieczenie od wszystkich ryzyk. Dodatkowo w cenie ubezpieczenia otrzymasz pakiet usług assistance i concierge – ubezpieczyciel zrobi za Ciebie zakupy, znajdzie opiekunkę dla dzieci, zaopiekuje się zwierzętami domowymi, czy zorganizuje bilety na koncert. Ubezpieczenie obejmuje również OC w życiu prywatnym, NNW, pakiet ubezpieczeń podróżnych, ochronę prawną, wynajęcie samochodu zastępczego, a nawet ubezpieczenie przenośnego sprzętu elektronicznego w tym laptopa.

Oferta Interrisk dla rodzin z Kartą Dużej Rodziny dostępna jest we wszystkich placówkach CUK w całej Polsce. Odwiedź CUK w swoim mieście i zapytaj doradcę o szczegóły.

2015-07-10