Wyspa sprzedażowa CUK w Bydgoszczy

24/07/2015

Na wyspie doradcy CUK przeprowadzają darmowe kalkulacje i porównują OC i AC wszystkich towarzystw ubezpieczeniowych, które mają je w swojej ofercie. Najkorzystniejszą polisę klient może kupić od razu na miejscu, z możliwością podzielenia płatności nawet na 11 rat. Do każdej rocznej polisy otrzymuje dodatkowo, całkowicie za darmo, Pakiet 5 Porad Prawnych, do wykorzystania w dowolnej sprawie związanej z życiem prywatnym.

Wyspa sprzedażowa CUK to doskonałe miejsce, żeby poznać całą ofertę CUK Ubezpieczenia, na którą składają się obok ubezpieczeń komunikacyjnych, ubezpieczenia turystyczne, majątkowe, na życie, firmowe, emerytalne, rolne i inne.

Doradcy CUK są do dyspozycji klientów w czasie, kiedy działa Galeria Pomorska, czyli od godz. 9:00 do 21:00 od poniedziałku do soboty i od 10:00 do 20:00 w niedzielę.

Na zdjęciu powyżej załoga wyspy sprzedażowej w Bydgoszczy: Monika Jankowska, Michael Sauter, Karol Jesion oraz Regionalny Kierownik Sprzedaży Rafał Nawrocki, Dyrektor Regionu Marcin Sawków i Dyrektor Sprzedaży Sieci Własnej Magdalena Kamińska.

2015-07-24