Warta Travel Plus w ofercie CUK

22/08/2013

W ramach podstawowego zakresu, Warta Travel Plus w trakcie podróży gwarantuje m.in. pokrycie kosztów leczenia urazów, które są wynikiem nieszczęśliwych wypadków, wypłatę świadczenia z tytułu następstw nieszczęśliwych wypadków czy zorganizowanie i pokrycie kosztów pomocy w ramach usługi Assistance Standard. Nowy produkt Warty proponuje aż 18 opcji pomocy Assistance, z czego 12 nie zawiera żadnych ograniczeń kwotowych. Daje to gwarancję podróżnym bezproblemowego pokrycia kosztów nie tylko leczenia, ale co najważniejsze, transportu z zagranicy w razie poważnej choroby czy wypadku.

Nowością dla klientów w ofercie Warta Travel Plus jest także podwyższenie sum ubezpieczenia, nowe niższe stawki czy uproszczony proces taryfikacji. Przy opracowywaniu oferty, do podstawowego pakietu dołączono koszty ratownictwa, dodano nowe świadczenia, m.in. anulowanie noclegu czy odwołanie lub opóźnienie lotu. Rozszerzono także zakres ochrony bagażu podróżnego. Teraz obejmuje on także przenośny sprzęt elektroniczny, sprzęt sportowy oraz narciarski.

Ubezpieczenie Warta Travel Plus dostępne jest również w formie polisy zbiorowej, którą zawrzeć można już od 6 osób.

Planując urlop, wakacje czy podróż służbową, warto wykupić polisę turystyczną. Zapewnia ona nam oraz naszym bliskim kompleksową ochronę zarówno w kraju, jak i za granicą – niezależnie od celu wyjazdu. Ubezpieczenie turystyczne chroni nie tylko nasze zdrowie, ale również bagaże czy odpowiedzialność cywilną i możliwymi skutkami finansowymi, mogącymi się pojawić w przypadku spowodowania szkody.

Źródło: TUiR Warta S.A.

2013-04-09