Tytuł „Mecenasa Toruńskiego Sportu” po raz kolejny w rękach CUK

14/12/2015

Gala wręczenia nagród odbyła się Międzynarodowym Centrum Spotkań Młodzieży w Toruniu. Nagrodę z rąk prezydenta przyjął w imieniu CUK Ubezpieczenia, prezes Jacek Byliński.

Tytuł „Mecenasa Toruńskiego Sportu” przyznawany jest od 2013 roku z inicjatywy Prezydenta Miasta. Wyróżnienia otrzymują firmy, które angażują środki finansowe oraz udzielają bezinteresownej pomocy zawodnikom toruńskich klubów sportowych. Dzięki tym działaniom przyczyniają się do tworzenia doskonałych warunków do uprawiania sportu i osiągania wyników przez lokalnych sportowców.

CUK Ubezpieczenia od lat wspiera inicjatywy sportowe. Sponsorujemy Klub Sportowy „GWIAZDA” Toruń, który startuje w rozgrywkach piłkarskich w 7 kategoriach (Żak, Młodzik, Orlik, Trampkarz, III Liga Kobiet, EMMP piłki Halowej U-14, U-16, U-18, Organizacja MP kobiet u 14) oraz uczestniczy w Toruńskiej Lidze Szóstek Piłkarskich. Prowadzimy szkolenia dzieci i młodzieży w kategoriach młodzieżowych i seniorskich w piłce trawiastej i halowej.

Jesteśmy również jednym ze sponsorów klubu Copernicus Akademia Michała Kwiatkowskiego, którego pomysłodawcą i głównym założycielem jest Mistrz Świata w kolarstwie szosowym – Michał Kwiatkowski. Ubezpieczamy klubowe auta, trenerów, już blisko 200 zawodników oraz sponsorujemy OC organizatorów imprez kolarskich.

2015-12-11