Proama i PZU w ofercie CUK

21/08/2013

Proama jest jedną z najszybciej rozwijających się firm ubezpieczeniowych w Polsce, oferujących swoje produkty poprzez internet, telefon oraz właśnie multiagencje. Spośród innych Towarzystw działających na polskim rynku, wyróżnia się zniżką dla bezszkodowych kierowców w wysokości 70% oraz proponowaniem swoim klientom Osobistego Doradcy. W ofercie Proamy znajdują się ubezpieczenia OC i AC, uzupełnione o całą gamę produktów dodatkowych, takich jak: Super Assistance, NNW Komunikacyjne, NNW Domowe, Ochrona Prawna czy Ubezpieczenie od Utraty Pracy.

Od lipca 2012 roku, Proama należy do Generali PPF Holding – właściciela Generali Polska. Po przejęciu Proamy, Generali PPF Holding będzie działać w Polsce w ramach dwóch niezależnych ubezpieczycieli pod dwoma różnymi markami.

PZU S.A. jest jedną z największych firm ubezpieczeniowych nie tylko w Polsce, ale także w Europie Środkowo-Wschodniej. Jej tradycje sięgają 1803 roku, kiedy na polskich ziemiach powołane zostało pierwsze Towarzystwo Ubezpieczeniowe. PZU swoim klientom oferuje najszerszą gamę produktów ubezpieczeniowych. Oferta obejmuje m.in. ubezpieczenia komunikacyjne: OC, Autocasco, Assistance i NNW, polisy majątkowe, ubezpieczenia na życie oraz pozostałe ubezpieczenia osobowe. Klienci firmy mają do wyboru blisko 200 rodzajów ubezpieczeń.

PZU to firma wchodząca w skład Grupy Kapitałowej PZU. Przez klientów jest ceniona zarówno za tradycję i doświadczenie, jak i za silną pozycję finansową oraz łatwy dostęp do sieci agentów i placówek, dostępnych na terenie całego kraju.

Po szczegóły oferty zapraszamy do najbliższej placówki CUK.

2013-08-10