CUK Ubezpieczenia partnerem Velo Toruń 2016

28/04/2016

W tegorocznej edycji odbędą się 3 wyścigi główne dla dorosłych na dystansach: GIGA (100 km), MEGA (60 km) i MINI (30 km), wyścig RODZINNY i wyścigi DLA DZIECI pod naszym patronatem/nad którym objęliśmy patronat – CUK Kids Race. Start i meta wyścigów głównych i miasteczko zawodów zlokalizowane będą przy Arenie Sportowej na ul. Bema.

Serdecznie zapraszamy do udziału w CUK Kids Race wszystkie dzieci! Zapisy będą odbywały się w dniu wyścigu – 8 maja w niedzielę – w namiocie Akademii Kolarskiej Copernicus. Rodziców i przyjaciół Małych Kolarzy zachęcamy do kibicowania i zapraszamy do miasteczka Velo Toruń! W ramach CUK Kids Race odbędzie się aż 8 wyścigów w 8 kategoriach wiekowych. Organizatorem wyścigów są profesjonaliści z Akademii Kolarskiej Michała Kwiatkowskiego! Dziewczynki i chłopcy w ramach każdej kategorii wiekowej zostaną sklasyfikowani osobno. Dzieci rywalizować będą na rowerach MTB/Cyclocross na dystansach 1000, 2000, 3000 i 5000 m. Trasa wyścigów dziecięcych będzie miała charakter przełajowy – będzie poprowadzona przez lasek i ścieżkę rowerową w bezpośrednim sąsiedztwie miasteczka Velo Toruń i Areny Sportowej na ul. Bema.

Każdy Mały Kolarz otrzyma prezent – niespodziankę i pamiątkowy medal, a najlepsi nagrody, których nie powstydziłby się sam Michał Kwiatkowski i Maja Włoszczowska!

2016-04-28