2018-04-20

Multiagencja CUK Ubezpieczenia w AXA Prestige Partners Club

Podczas konferencji, która odbyła się w austrackim Solden w dniach 10-14 kwietnia, AXA ogłosiła powstanie AXA Prestige Partners Club. 

Podczas konferencji, która odbyła się w austrackim Solden w dniach 10-14 kwietnia, AXA ogłosiła powstanie AXA Prestige Partners Club. Jest to nowa inicjatywa AXA, która ma na celu wzmocnienie relacji biznesowych towarzystwa z ogólnopolskimi sieciami multiagencji, które wyróżniają się na polskim rynku wielkością sprzedaży, rentownością oraz jakością relacji biznesowych.

Do programu AXA zaprosiła multiagencję CUK Ubezpieczenia, a także Arrant, Asist oraz Unilink.

Bycie w gronie najlepszych ogólnopolskich partnerów AXA to dla nas duże wyróżnienie i oznacza, że praca, którą codziennie wkładamy, by dostarczyć naszym klientom atrakcyjne oferty ubezpieczeniowe, została doceniona.

"Bardzo doceniamy zaproszenie CUK Ubezpieczenia do klubu AXA Prestige Partner Club. Jesteśmy gotowi do rozwijania współpracy oraz wdrażania rozwiązań, które z pewnością będą atrakcyjne dla naszych klientów. Cieszymy się, że po okresie konsolidacji i przekształceń, jakie przeprowadziła na polskim rynku grupa AXA, towarzystwo jest zainteresowane zacieśnieniem współpracy w zakresie dystrybucji produktów z multiagencjami. Zakładamy, że dzięki obecności CUK Ubezpieczenia w programie Prestige Partner Club będziemy mieli możliwość aktywnego uczestniczenia w kształtowaniu oferty rynkowej oraz budowania coraz lepszego serwisu dla klienta" – deklaruje Jacek Byliński prezes zarządu CUK Ubezpieczenia.

Partnerstwo w ramach AXA Prestige Partners Club oznacza, zarówno dla AXA jak i zaproszonych multiagencji, realizację wzajemnych oczekiwań, wysoką jakość realizowanych wspólnie projektów, wspólną odpowiedzialność za rozwój współpracy i przede wszystkim – dostarczanie najlepszej oferty dla klientów.

Oceń artykuł

0
(0)

Wpisz datę końca polisy

  • przypomnimy Ci o zbliżającym się końcu ochrony
  • przedstawimy najszerszy zakres polisy w najlepszej cenie na rynku