Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Szukasz ubezpieczenia samochodu?

Ubezpieczenie AC w Concordii

Obowiązkowe OC? Sprawdź ofertę Concordii, która proponuje atrakcyjne warunki. Dowiedz się więcej na temat ubezpieczenia.

Autocasco należy do dobrowolnych ubezpieczeń komunikacyjnych. Dzięki niemu auto chronione jest od zniszczeń, uszkodzenia czy kradzieży. W Concordii możesz wybrać spośród dwóch wariantów ubezpieczenia AC - serwisowego (naprawa auta we wskazanym warsztacie przy użyciu fabrycznie nowych i oryginalnych części) lub kosztorysowego (rozliczenie gotówkowe). 

Dlaczego warto zdecydować się na ubezpieczenie AC w Concordii?

Po pierwsze, ubezpieczenie AC w towarzystwie Concordia zapewnia ochronę w formule all risk, co oznacza, że będzie działać w każdej sytuacji, która zdarzyła się w Polsce i na terenie państw europejskich. Wyjątkiem są zdarzenia wyłączone z ochrony, opisane w umowie ubezpieczeniowej. 

Decydując się na autocasco w Concordii, nie musisz ponosić dodatkowych kosztów. Towarzystwo nie stosuje potrąceń, nie wprowadza także konieczności ponoszenia opłaty tzw. udziału własnego w szkodzie. 

Jeśli masz małe dziecko, na pewno zainteresuje Cię fakt, że w cenie AC wliczone jest ubezpieczenie fotelika dziecięcego. 

Warto zaznaczyć, że w przypadku ubezpieczenia AC w Concordii suma ubezpieczenia jest stała i nie zmienia się ona również w trakcie trwania umowy, gdy dojdzie do stłuczki czy wypadku - suma ubezpieczenia nie ulega konsumpcji i nie trzeba za ten fakt ponosić dodatkowych opłat.

AC taniej dla rolników

Rolnicy, ubezpieczający w Concordii swoje maszyny, gospodarstwo czy uprawy mają możliwość skorzystania z dodatkowego rabatu również w przypadku kupna AC. Ta zniżka wynosi 15%, tak samo jak przy ubezpieczeniu OC.