Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Ubezpieczenie AC w Concordii

Autocasco należy do dobrowolnych ubezpieczeń komunikacyjnych. Dzięki niemu auto chronione jest od zniszczeń, uszkodzenia czy kradzieży. W Concordii możesz wybrać spośród dwóch wariantów ubezpieczenia AC - serwisowego (naprawa auta we wskazanym warsztacie przy użyciu fabrycznie nowych i oryginalnych części) lub kosztorysowego (rozliczenie gotówkowe). 

Dlaczego warto zdecydować się na ubezpieczenie AC w Concordii?

Po pierwsze, ubezpieczenie AC w towarzystwie Concordia zapewnia ochronę w formule all risk, co oznacza, że będzie działać w każdej sytuacji, która zdarzyła się w Polsce i na terenie państw europejskich. Wyjątkiem są zdarzenia wyłączone z ochrony, opisane w umowie ubezpieczeniowej. 

Decydując się na autocasco w Concordii, nie musisz ponosić dodatkowych kosztów. Towarzystwo nie stosuje potrąceń, nie wprowadza także konieczności ponoszenia opłaty tzw. udziału własnego w szkodzie. 

Jeśli masz małe dziecko, na pewno zainteresuje Cię fakt, że w cenie AC wliczone jest ubezpieczenie fotelika dziecięcego. 

Warto zaznaczyć, że w przypadku ubezpieczenia AC w Concordii suma ubezpieczenia jest stała i nie zmienia się ona również w trakcie trwania umowy, gdy dojdzie do stłuczki czy wypadku - suma ubezpieczenia nie ulega konsumpcji i nie trzeba za ten fakt ponosić dodatkowych opłat.

AC taniej dla rolników

Rolnicy, ubezpieczający w Concordii swoje maszyny, gospodarstwo czy uprawy mają możliwość skorzystania z dodatkowego rabatu również w przypadku kupna AC. Ta zniżka wynosi 15%, tak samo jak przy ubezpieczeniu OC.

keyboard_arrow_up