Ubezpieczenie OC w AXA - nie tylko obowiązkowa polisa

Ubezpieczenie OC w AXA jest nie tylko spełnieniem formalności przez właścicieli pojazdów mechanicznych. Zobacz czym się wyróżnia ta oferta.

Ubezpieczenie OC w AXA jest nie tylko spełnieniem formalności przez właścicieli pojazdów mechanicznych. To oczywiście obowiązkowa polisa obejmująca szkody związane z ich udziałem w ruchu drogowym, ale także atrakcyjne dodatki, na które może liczyć kierowca podczas użytkowania auta. 

Co otrzymasz w ramach polisy OC w AXA?

Jeśli zdecydujesz się na ubezpieczenie OC w AXA możesz otrzymać także dodatkowo ubezpieczenie assistance, które obejmuje naprawę pojazdu na miejscu zdarzenia, holowanie pojazdu oraz niezbędną pomoc informacyjną. Tego typu rozwiązanie jest niesamowitym komfortem dla kierowcy, który może liczyć na pełne wsparcie, kiedy niespodziewanie dojdzie do wypadku np. w trakcie wakacji lub wyjazdu w delegację. Assistance w AXA w podstawowej wersji działa tylko na terenie Polski. Więcej informacji udzieli Ci doradca.

Poza tym, kierowca otrzyma także Zieloną Kartę i możliwość Bezpośredniej Likwidacji Szkody.

Bezpośrednia Likwidacja Szkody - dodatkowa możliwość

Dodatkową możliwością w AXA jest także Bezpośrednia Likwidacja Szkody. To szybki i sprawny sposób na załatwienie formalności, niezależnie od tego, u jakiego ubezpieczyciela swoją polisę OC ma sprawca. Warto jednak zaznaczyć, że drugi kierowca także powinien mieć możliwość skorzystania z BLS, abyś mógł ubiegać się o odszkodowanie w AXA. Jednocześnie, trzeba spełnić warunki takie jak wystąpienie kolizji na terenie Polski, udział wyłącznie dwóch samochodów, brak osób poszkodowanych oraz wartość szkody nie przekraczająca 30 tysięcy złotych.