Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Szukasz ubezpieczenia samochodu?

Ubezpieczenie komunikacyjne w Avivie - podstawowe OC z atrakcyjnymi dodatkami

Ubezpieczenie komunikacyjne w Avivie - zobacz, jak możesz ochronić swój samochód. Sprawdź szczegóły oferty polisy.

Towarzystwo ubezpieczeniowe Aviva proponuje ciekawą opcję obowiązkowej polisy OC. Każdemu kierowcy może ona kojarzyć się z tym samym zakresem ochrony oraz spełnieniem ważnej formalności jako właściciela auta. Nic bardziej mylnego! Aviva proponuje oprócz obowiązkowego ubezpieczenia OC, które spełnia standardy ustawy, także assistance na terenie Europy w cenie. Podstawowy pakiet obejmuje np. holowanie do 100 kilometrów po kolizji, a także transport podróżujących do tego samego miejsca. Kierowca może także liczyć na samochód zastępczy do 3 dni po kolizji. Zawsze możesz rozszerzyć ten dodatek. Wykupując ubezpieczenie OC w Avivie, masz także do dyspozycji darmową Zieloną Kartę.

Pakiet OC/AC w Avivie

Kiedy spowodujesz wypadek, ubezpieczenie OC pokryje wyłącznie szkody, które wyrządziłeś drugiemu samochodowi. Co jednak z naprawą Twojego auta? No właśnie. Przyda Ci się pakiet rozszerzony o AC, abyś mógł dostać odszkodowanie w razie kradzieży oraz uszkodzeń samochodu wskutek zdarzeń losowych, a także nieprzewidzianych sytuacji na drodze. Do wyboru masz naprawę auta w serwisie współpracującym z Avivą, ASO lub innym, a także zwrot kosztów według odpowiednich wyliczeń. W drugiej sytuacji to Ty decydujesz, kiedy i w jakim warsztacie naprawisz samochód.

Rozszerz ochronę o kolejne produkty - NNW, ubezpieczenie szyb i ochrona opon

Towarzystwo Aviva ma naprawdę szeroką ofertę, jeśli chodzi o ubezpieczenie komunikacyjne. Przykładowo, możesz rozszerzyć pakiet o ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków, który gwarantuje wypłatę odszkodowania w razie uszczerbku na zdrowiu lub śmierci, do których doszło podczas podróży, wsiadania lub wysiadania z auta. Poza tym, masz także ciekawą propozycję ochrony opon, z której możesz skorzystać w momencie wjechania w dziurę na drodze lub najechania na ostry przedmiot na trasie. Aviva proponuje wymianę koła na zapasowe, naprawę uszkodzonej opony i holowanie do najbliższego warsztatu. Atrakcyjną opcją jest także ubezpieczenie szyby czołowej, tylnej oraz bocznej.