Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Ubezpieczenia
Kraków - al. Gen. Bora Komorowskiego 37 lokal CH Krokus - CUK

Zobacz swoje polisyZobacz swoje polisy
Obniż cenę punktami PAYBACKObniż cenę punktami PAYBACK
Zapłać używając terminalaZapłać używając terminala
Zapłać kartąZapłać kartą
Zyskaj zniżki i bonusyZyskaj zniżki i bonusy

Adres

al. Gen. Bora Komorowskiego 37 lokal CH Krokus

31-876 Kraków

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 9:00-21:00

Sobota 9:00-21:00

Niedziela 9:00-19:00

Kontakt

tel. 12-352-14-41tel. 501-329-467tel. 506-937-302

email: krakow@cuk.pl

Opinie Klientów o placówce z Google

Petru Mihalachi

I was very satisfied with the help I had here. They helped me chose the best option for my car insurance. Presented me multiple offers to chose from, had a lot of patience to check even extra options I could choose from. I really recommend.

Nartaas

Kind and professional. Thank you for your assistance.

Andrzej Andrzej

Profesjonalna obsługa, gorąco polecam już od wielu lat jestem klientem tego oddziału i nie chce znać żadnego innego. Szczególnie polecam Panią Dominikę, profesjonalistka w swoim fachu, zawsze oferta już czeka przygotowana po wcześniejszej rozmowie zero jakichkolwiek problemów ☺️☺️☺️

Jacek Grabowski

Bardzo dobre oferty ubezpieczeń, wszystko dokładnie opisane i powiedziane, nie naciągają klienta, polecam

Ewa Mazur

Jestem klientką Pani Dominiki już od paru lat. Ubezpieczam w tym punkcie CUK przy ul. Bora Komorowskego 37 swój samochód. Zawsze mogę liczyć na fachowe doradztwo w sprawie ubezpieczenia OC i AC. Pani Dominika jest profesjonalistką w sprzedaży ubezpieczeń. Gorąco polecam tą placówkę w Krakowie i skorzystanie z fachowej obsługi Pani Dominiki. :)

UWAGA! 

Doradcy w placówkach CUK działają z zachowaniem wszelkich możliwych zasad bezpieczeństwa
i ochrony przed COVID-19.

Polisę kupisz bezpośrednio u doradcy w placówce lub zdalnie przez telefon. Zapraszamy! 

 

W multiagencji CUK Ubezpieczenia znajdziemy dla Ciebie polisę, jakiej potrzebujesz. Wystarczy, że poświęcisz nam kilka minut przy okazji wizyty w Centrum Handlowym Krokus!

Dzięki współpracy z 30 wiodącymi Towarzystwami posiadamy bogatą ofertę polis komunikacyjnych (OC/AC, Assistance), NNW, na życie i zdrowotnych. Pomagamy podróżnym, właścicielom firm i rolnikom.

W CUK Ubezpieczenia korzystamy z autorskiego programu, który w 2 minuty porówna oferty z naszej bazy, aby znaleźć idealną dla Ciebie polisę. Otrzymasz precyzyjne zestawienie z informacjami o cenach składek i wysokością stawek. Nasz doradca przedstawi Ci dostępne warianty, dzięki czemu wspólnie dopasujemy ubezpieczenie do Twoich potrzeb!

Nasza placówka w Krakowie znajduje się przy al. gen. Bora Komorowskiego w Centrum Handlowym Krokus, gdzie bez trudu zaparkujesz samochód.

Zapraszamy do CUK Ubezpieczenia w Krakowie od poniedziałku do soboty w godz. 9:00-21:00 oraz w niedziele handlowe od 9:00 do 19:00.

Skontaktuj się z nami:

Zamów rozmowę lub zadzwoń: 22 33 00 300
Znajdź placówkę
Zapytaj o ubezpieczenie Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe
Sprawdź OC/AC na autobez wychodzenia z domu.
keyboard_arrow_up