Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Ubezpieczenia
Kraków - al. Gen. Bora Komorowskiego 37 lokal CH Krokus - CUK

Zobacz swoje polisyZobacz swoje polisy
Obniż cenę punktami PAYBACKObniż cenę punktami PAYBACK
Zapłać używając terminalaZapłać używając terminala
Zapłać kartąZapłać kartą
Zyskaj zniżki i bonusyZyskaj zniżki i bonusy

Adres

al. Gen. Bora Komorowskiego 37 lokal CH Krokus

31-876 Kraków

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 9:00-21:00

Sobota 9:00-21:00

Niedziela 9:00-19:00

Kontakt

tel. 12-352-14-41

email: krakow@cuk.pl

Opinie Klientów o placówce z Google

Petru Mihalachi

I was very satisfied with the help I had here. They helped me chose the best option for my car insurance. Presented me multiple offers to chose from, had a lot of patience to check even extra options I could choose from. I really recommend.

Norbert Mystek

Polecam wszystkim. Pani Agata Pluta to profesjonalistka w swojej branży. Znalazła mi bardzo dobrą ofertę OC i AC. Wszystko w miłej i bardzo sympatycznej atmosferze. Bez żadnego pośpiechu. Na pewno wrócę ubezpieczyć tutaj swój samochód.

Dmytro Koval

Jestem bardzo mile zaskoczony profesjonalną, miłą i szybką obsługą. Pani Dominika rzetelnie dopasowała atrakcyjną ofertę ubezpieczenia OC. Moja ocena pomocy i fachowości to zdecydowanie piątka.

Andrzej Sikora

Ubezpieczyłem samochód u Pani Dominiki, która bardzo fachowo pomogła porównać oferty i wybrać tę najkorzystniejszą. Szybko i sprawnie . Bardzo miła i sympatyczna obsługa. Polecam wszystkim

UWAGA! 

Z uwagi na obecną sytuację związaną z pandemią koronawirusa, zadzwoń do doradcy i kup ubezpieczenie zdalnie, polisę otrzymasz na e-mail lub umów się na spotkanie z doradcą w placówce. 

 

W multiagencji CUK Ubezpieczenia znajdziemy dla Ciebie polisę, jakiej potrzebujesz. Wystarczy, że poświęcisz nam kilka minut przy okazji wizyty w Centrum Handlowym Krokus!

Dzięki współpracy z 30 wiodącymi Towarzystwami posiadamy bogatą ofertę polis komunikacyjnych (OC/AC, Assistance), NNW, na życie i zdrowotnych. Pomagamy podróżnym, właścicielom firm i rolnikom.

W CUK Ubezpieczenia korzystamy z autorskiego programu, który w 2 minuty porówna oferty z naszej bazy, aby znaleźć idealną dla Ciebie polisę. Otrzymasz precyzyjne zestawienie z informacjami o cenach składek i wysokością stawek. Nasz doradca przedstawi Ci dostępne warianty, dzięki czemu wspólnie dopasujemy ubezpieczenie do Twoich potrzeb!

Nasza placówka w Krakowie znajduje się przy al. gen. Bora Komorowskiego w Centrum Handlowym Krokus, gdzie bez trudu zaparkujesz samochód.

Zapraszamy do CUK Ubezpieczenia w Krakowie od poniedziałku do soboty w godz. 9:00-21:00 oraz w niedziele handlowe od 9:00 do 19:00.

Skontaktuj się z nami:

Zamów rozmowę lub zadzwoń: 22 33 00 300
Znajdź placówkę
Zapytaj o ubezpieczenie Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe
Sprawdź OC/AC na autobez wychodzenia z domu.
keyboard_arrow_up