Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Produkt Miesiąca CUK - Gothaer "Cztery kąty"

Czerwcowy Produkt Miesiąca

Ubezpieczenie „Cztery Kąty” to ochrona mieszkań i domów dostępna w czterech wariantach: dla właścicieli, najemców, pod cesję oraz osób budujących dom. Polisa chroni od zdarzeń losowych, kradzieży z włamaniem, dewastacji, rozboju oraz pokrywa koszty poszukiwania przyczyny awarii. Za opłatą dodatkowej składki możesz dodatkowo ubezpieczyć systemy słoneczne, fotowoltaiczne czy siłowniki bram.

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) obejmuje trwały uszczerbek na zdrowiu (np. złamanie, udar mózgu czy zawał serca) oraz zapewnia wypłatę świadczenia za śmierć wskutek nieszczęśliwego wypadku oraz za pobyt w szpitalu. Możesz ubezpieczyć na jednej polisie wszystkich członków rodziny, a każdy będzie ochroniony do wskazanej indywidualnie dla niego sumy ubezpieczenia.

Skorzystaj z czerwcowego Produktu Miesiąca Gothaer „Cztery kąty” z NNW, w którym:

  • Ponosimy odpowiedzialność za zalanie sąsiada, niezależnie od winy
  • Pokrywany koszty poszukiwania przyczyny awarii
  • Zapewniamy ochronę od 24 zdarzeń losowych ( w tym: pożaru, huraganu, przepięcia, uderzenia pioruna, wybuchu, trzęsienia ziemi i innych)
  • Nie zmniejszamy sumy ubezpieczenia w NNW i mieniu o wypłacone świadczenia
  • W ramach Assistance opłacamy koszty usług specjalistów, takich jak: murarz, elektryk, hydraulik, dekarz itp.

Promocja dotyczy nowych klientów w produkcie „Cztery kąty”.

Ubezpieczenie kupisz w każdej placówce CUK Ubezpieczenia (adresowa lista placówek CUK) lub telefonicznie za pośrednictwem naszej infolinii 22 33 00 300.

Jeśli chcesz skorzystać dowiedzieć się więcej na temat ochrony zachęcamy również do kontaktu z Doradcą CUK Ubezpieczenia za pomocą formularza.

Skontaktuj się z nami:

Zamów rozmowę lub zadzwoń: 22 33 00 300
Znajdź placówkę
Zapytaj o produkt lub współpracę Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe
Sprawdź OC auta bez wychodzenia z domu.