Produkt Miesiąca - kwiecień 2018

Produkt Miesiąca Kwietnia 

Ubezpieczenie domu to podstawa. Jest on naszą ostoją i azylem, a bardzo często również dorobkiem życia, w który inwestuje się dużą część oszczędności. Jest to miejsce, w którym powinniśmy czuć się naprawdę bezpiecznie. Aby tak się stało należy zadbać o jak najlepsze jego ubezpieczenie.

AXA Ubezpieczenia Mieszkań i Domów

I właśnie z myślą o bezpieczeństwie w kwietniu Produktem Miesiąca będzie ubezpieczenie mieszkań i domów w AXA Ubezpieczenia "Twoje Miejsce". Każdy klient, który zdecyduje się na zawarcie ubezpieczenia nieruchomości AXA, otrzyma aż 25 % zniżki!

Ubezpieczenie „Twoje miejsce” dostępne w 4 wariantach:

 • Pod kredyt
 • Podstawowa Ochrona
 • Optymalny
 • All Risk (w zakresie szkody wyrządzone przez zwierzęta, graffiti, rażące niedbalstwo, kradzież z posesji, pękanie mrozowe elementów konstrukcyjnych i instalacji zewnętrznych)

Co możemy ubezpieczyć?

 • dom
 • mieszkanie
 • dom w budowie (dla domu w budowie są dedykowane specjalne ubezpieczenia: materiały budowlane i narzędzia budowlane pod warunkiem stanu surowego zamkniętego)
 • domek letniskowy (pod warunkiem aktywnej polisy mieszkaniowej, wystawionej na tego samego Klienta)

Materiały budowlane - materiały służące do wykończenia lub montażu elementów stałych budowanej nieruchomości. Ochrona tego mienia jest od ognia i zdarzeń losowych oraz kradzieży z włamaniem i rabunku pod warunkiem spełnienia wymogów dotyczących zabezpieczeń przeciw kradzieżowych

Narzędzia budowlane – przenośne narzędzia i maszyny budowlane należące do Ubezpieczonego, służące do wykończenia lub montażu elementów stałych budowanej nieruchomości. Ochrona tego mienia jest od ognia i zdarzeń losowych oraz kradzieży z włamaniem i rabunku pod warunkiem spełnienia wymogów dotyczących zabezpieczeń przeciw kradzieżowych.

All Risk – ubezpieczenie od wszelkich nagłych i nieprzewidywalnych zdarzeń mogących powodować szkody w ubezpieczonym mieniu – poza tymi zdarzeniami, które zostały wyłączone w OWU.

Pomoc Medyczna 24h dodawana jest dla każdej polisy powyżej 100 zł składki, działa na terenie całej Polski. 

Ochroną Pomocy Medycznej objęte są świadczenia:

- wizyta lekarza pierwszego kontaktu (domowa lub w placówce medycznej) - wizyta pielęgniarki - organizacja procesu rehabilitacji - pomoc psychologa - organizacja wizyty u lekarza specjalisty - dostawa leków i drobnego sprzętu medyczno-rehabilitacyjnego

Assistance Domowy AXA:

 • w sytuacji, gdy miejsce ubezpieczenia zostało uszkodzone i nie nadaje się do dalszego zamieszkania AXA zapewnia pomoc w zorganizowaniu i pokryciu kosztów pobytu w hotelu lub miejscu tymczasowego pobytu
 • zapewnia również pomoc i usługi m. in. informatyka, hydraulika, ślusarza, elektryka, szklarza, stolarza. Odpowiedzialność ograniczona jest do limitów odpowiedzialności na usługę i liczby zdarzeń, wskazanych w OWU

4 rodzaje ubezpieczenia OC AXA:

 • OC Standard - ochrona w przypadku zalania sąsiada, zbitej przez dzieci szyby, porysowania łódki przez kajak czy szkody wyrządzonej przez porwany w czasie burzy parasol ogrodowy.
 • OC Premium - to zakres OC Standard rozszerzony o posiadanie i użytkowanie łodzi motorowych, skuterów wodnych, żaglówek lub jachtów dla własnego użytku, jazdę konną, wyczynowe uprawianie sportów (z wyłączeniem sportów ekstremalnych oraz celu zarobkowego).
 • OC Inwestycji - to zakres OC życia prywatnego w wersji Standard rozszerzony o odpowiedzialność za szkody spowodowane przez ekipę budowlaną w miejscu ubezpieczenia. Max suma 300 000 zł.
 • OC Najemcy - jeśli klient wynajmuje komuś swoją nieruchomość lub jej cześć, można objąć ochroną szkody wyrządzone przez wynajmującego osobom trzecim w miejscu ubezpieczenia. Suma gwarancyjna wynosi 50 000 zł.

Więcej: http://www.produktmiesiaca.cuk.pl/

Skontaktuj się z nami:

Zadzwoń lub zamów rozmowę Oddzwonimy o dogodnej porze
Znajdź placówkę
Napisz wiadomość Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe