Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Produkt Miesiąca CUK październik 2018 - Gothaer "Cztery Kąty"

Październikowy Produkt Miesiąca

Ubezpieczenie „Cztery Kąty” to ochrona mieszkań i domów dostępna w czterech wariantach: dla właścicieli, najemców, pod cesję oraz osób budujących dom.

Polisa chroni od zdarzeń losowych, kradzieży z włamaniem, dewastacji, rozboju oraz pokrywa koszty poszukiwania przyczyny awarii. Za opłatą dodatkowej składki możesz dodatkowo ubezpieczyć systemy słoneczne, fotowoltaiczne czy siłowniki bram. W październiku proponujemy rozszerzenie polisy o klauzulę ubezpieczenia nagrobka.

Ubezpieczenie nagrobka 2018

Ubezpieczenie nagrobka obejmuje zarówno szkody powstałe wskutek dewastacji, działania czynników atmosferycznych takich jak np. napór śniegu czy silny wiatr, ale również w wyniku upadku drzew czy słupów oraz wandalizmu. Polisa chroni także od kradzieży części nagrobka bądź jego elementów (na stałe przymocowanych do pomnika wazonów czy rzeźb). W ramach oferty „Cztery Kąty” można ubezpieczyć nagrobek w formie płyty, pomnika lub budowli upamiętniającej zmarłego wraz z elementami jego otoczenia takimi jak ławeczka czy wyłożona wokół pomnika kostka brukowa.

Korzyści ubezpieczenia „Cztery kąty”:

  • Odpowiedzialność za zalanie sąsiada, niezależnie od winy
  • Pokrycie kosztów poszukiwania przyczyny awarii
  • Ochrona od 24 zdarzeń losowych ( w tym: pożaru, huraganu, przepięcia, uderzenia pioruna, wybuchu, trzęsienia ziemi i innych)
  • Przepięcia (szkody elektryczne) w zakresie standardowym (bez dodatkowej opłaty)
  • Do 1 listopada 35% zniżki wybierając dodatek ubezpieczenie nagrobka

Promocja dotyczy nowych klientów w produkcie „Cztery kąty”.

<br>

Już dziś skorzystaj z październikowej akcji Produkt Miesiąca, dodatkowo ubezpiecz nagrobek i odbierz zniżkę 35% na całość!

<br>

Ubezpieczenie kupisz w każdej placówce CUK Ubezpieczenia (adresowa lista placówek CUK) lub telefonicznie za pośrednictwem naszej infolinii 22 33 00 300.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat ochrony zachęcamy również do kontaktu z Doradcą CUK Ubezpieczenia za pomocą formularza.

Skontaktuj się z nami:

Zamów rozmowę lub zadzwoń: 22 33 00 300
Znajdź placówkę
Zapytaj o produkt lub współpracę Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe
Sprawdź OC/AC na auto bez wychodzenia z domu.