Dlaczego warto spotkać się z doradcą CUK?

Jesteśmy zespołem doświadczonych doradców – dzięki współpracy z wieloma Towarzystwami, mamy dostęp do najlepszych produktów ubezpieczeniowych.

czytaj więcej
Edytor HTML
Edytor HTML

Co to jest Krajowy Program Zdrowotny?

 

Krajowy Program Zdrowotny to ubezpieczenie gwarantujące Ci szybki dostęp do prywatnej opieki zdrowotnej na terenie całego kraju.

Dzięki miesięcznej składce w wysokości 49 PLN za każdą wizytę u specjalisty zapłacisz tylko 19,90 PLN.

Na wizyty i badania umawiasz się sam – to Ty decydujesz o terminie konsultacji i o wyborze lekarza, u którego chciałbyś się leczyć.

Do Twojej dyspozycji oddajemy sieć najlepszych profesjonalistów w Polsce i pełen wachlarz badań od morfologii krwi po rezonans magnetyczny. Jeśli wybierzesz specjalistów spoza sieci Krajowego Programu Zdrowotnego to żaden problem. Wystarczy, że prześlesz fakturę, a Towarzystwo zwróci Ci część kosztów. Ich wysokość będzie uzależniona od rodzaju badania lub konsultacji.

 

Z Krajowym Programem Zdrowotnym:

- otrzymujesz najlepszą opiekę medyczną w Polsce

- omijasz kolejki na badania

- nie obciążasz budżetu domowego dodatkowymi kosztami leczenia.

 

Przekonaj się, jakie to proste na www.krajowyprogramzdrowotny.pl

Ubezpieczenie dostępne jest we wszystkich placówkach CUK Ubezpieczenia na terenie całego kraju.

 cuk-ubezpieczenia-krajowy-program-zdrowotny

 

Edytor HTML

Cechy Krajowego Programu Zdrowotnego:

 

Unikalność

Ubezpieczenie Zdrowotne z opcją współpłatności dostępne tylko w Placówkach CUK Ubezpieczenia. Współpłatność oznacza dopłatę do wizyty u lekarza specjalisty, która jest dokonywana w placówce medycznej. Wysokość dopłaty do każdego ze świadczeń, zarówno konsultacyjnych jak i ambulatoryjnych jest  określona w Katalogu Świadczeń Krajowego Programu Zdrowotnego

 

Kompleksowość

Jest to jedyne ubezpieczenie oferujące wszystkich specjalistów (poza psychologiem, psychiatrą, seksuologiem, dietetykiem, dentystą oraz lekarzem medycyny pracy), na terenie całego kraju, w każdej placówce medycznej. Krajowy Program Zdrowotny gwarantuje Ci dostęp do profesjonalnej opieki medycznej na terenie całego kraju bez względu na to, czy przebywasz w pracy, na urlopie, czy w delegacji

 

Powszechność

Oferta skierowana jest zarówno do klienta indywidualnego jak i firm, w całym kraju, nawet w najmniejszych miejscowościach

 

Przejrzystość

Czytelna i zrozumiała dla wszystkich konstrukcja produktu, łatwy i intuicyjny proces zakupu i rejestracji na wizytę u lekarza specjalisty

 

Użyteczność

Ponad 1200 placówek współpracujących, których ciągle przybywa, dostęp do lekarzy specjalistów maksymalnie w ciągu 72h (realnie jest to 1 lub 2 dni)

 

Więcej informacji: http://www.krajowyprogramzdrowotny.pl/

Lista artykułów

Formularz kontaktowy

Jeżeli chcą Państwo skontaktować się z nami prosimy o przesłanie zapytania z wykorzystaniem formularza zamieszczonego poniżej.

 

zobacz także