Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

ERGO HESTIA NA ŻYCIE

ERGO HESTIA NA ŻYCIE

Ergo Hestia na Życie należy do Grupy Ergo Hestia. Domeną tej spółki są ubezpieczenia na życie, indywidualne i grupowe. Życie Ergo Hestia S.A. powstało w 1997 roku i obecnie zajmuje trzynaste miejsce na rynku ubezpieczeń życiowych w Polsce.

Życie Ergo Hestia jest liderem w zakresie ubezpieczeń rentowych. W ofercie Towarzystwa znajduje się np. innowacyjne ubezpieczenie rentowe Sjesta, czyli ubezpieczenie gwarantujące klientowi dożywotnio miesięczne wypłaty renty. 

Na uwagę zasługuje także program inwestycyjno-emerytalny Advanta, dzięki któremu można zabezpieczyć przyszłość swoją i swoich bliskich. Oszczędności zgromadzone w ramach tego ubezpieczenia gwarantują godny poziom emerytury. Mogą być one wypłacane jednorazowo lub w postaci wybranego rodzaju renty.

Życie Ergo Hestia to również skuteczna ochrona ubezpieczeniowa życia dla klientów indywidualnych, którzy chcąc zabezpieczyć siebie i swoich najbliższych mają możliwość wyboru dwóch typów ubezpieczeń: Altima lub Aspira. Ubezpieczyciel w swojej ofercie posiada także programy ochrony grupowej dla przedsiębiorstw, które dopasowują się do specyfiki danej branży, a nawet stylu życia konkretnej grupy pracowników.

keyboard_arrow_up