Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Ubezpieczenie NNW w Concordii

Ubezpieczenie NNW w Concordii to ciekawa propozycja. Zobacz, na co możesz liczyć ze strony towarzystwa.

Wypadki samochodowe zdarzają się nawet najlepszym kierowcom. Nie wszystkie sytuacje na drodze są od nas zależne. Dlatego ubezpieczając auto, warto zdecydować się na polisę NNW, która chroni przed skutkami następstw nieszczęśliwych wypadków. W jej ramach, ubezpieczony lub osoba uprawniona, otrzyma świadczenie, które pokryje koszty związane z leczeniem, trwałym uszczerbkiem na zdrowiu czy ze śmiercią w wyniku wypadku komunikacyjnego. 

Zalety ubezpieczenia NNW w Concordii

Co czeka Cię, gdy zdecydujesz się na ubezpieczenie NNW u tego ubezpieczyciela? Możesz ubezpieczyć się na sumę do 50 000 zł. Zakres terytorialny to Polska i Europa. Ochroną objęte są oczywiście wszystkie osoby jadące pojazdem - zarówno kierowca, jak i pasażerowie. 

Warto wspomnieć, że kupując NNW możesz liczyć na wysoką zniżkę na zakup OC w Concordii.

Polisa NNW - ochrona podczas jazdy i poza nią

Concordia wypłaci świadczenie, jeśli kierowca lub pasażerowie ulegną wypadkowi w trakcie jazdy autem lub podczas wsiadania czy wysiadania z niego. Za dodatkową opłatą można rozszerzyć ubezpieczenie o sytuacje, które wydarzą się poza samochodem. Taka opłata wynosi zaledwie 10 zł, a ochroną objęty jest właściciel pojazdu. W ramach dodatku maksymalna suma ubezpieczenia wynosi 20 000 zł. Jeśli zdecydujesz się na tę opcję, towarzystwo wypłaci świadczenie, gdy spotka Cię nieszczęśliwy wypadek na ulicy, podwórku czy w pracy.