Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Szukasz ubezpieczenia samochodu?

Ubezpieczenie mieszkania i domu w Avivie

Z towarzystwem ubezpieczeniowym Aviva zabezpieczysz swoje mieszkanie i dom tak, jak tego potrzebujesz. Zobacz szczegóły.

Z towarzystwem ubezpieczeniowym Aviva zabezpieczysz swoje mieszkanie tak, jak tego potrzebujesz. Możesz wykupić wyłącznie polisę, która będzie obejmować elementy stałe, mury, piwnicę czy garaż podziemny od zdarzeń losowych takich jak pożar, powódź, silny wiatr, grad lub upadek drzewa. Dodatkowo, możesz zabezpieczyć wyposażenie, czyli ruchomości domowe, nie tylko od zdarzeń spowodowanych niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, ale także kradzieży z włamaniem. Z kolei, jeśli Ty lub Twój domownik wyrządzi szkodę osobie trzeciej, np. sąsiadowi, przyda Ci się OC w życiu prywatnym. Elastyczna oferta ubezpieczenia mieszkania w Avivie obejmuje także OC najemcy, stłuczenia, dewastacje czy zabezpieczenie roweru.

Ubezpieczenie domu w Avivie

Dom to nie tylko mury i elementy stałe, ale także otoczenie takie jak ogrodzenie, garaże wolnostojące czy altany ogrodowe. Z Avivą możesz ubezpieczyć tego typu wyposażenie od zdarzeń losowych. Poza tym, tak jak w przypadku polisy mieszkaniowej, masz także do dyspozycji zabezpieczenie cennego wyposażenia, OC w życiu prywatnym, ochronę w momencie kradzieży z włamaniem, stłuczeń czy dewastacji.

Dodatkiem do ubezpieczenia mieszkania i domu w Avivie jest również Home Assistance. To opcja, dzięki której np. po awarii lodówki czy telewizora, możesz zadzwonić na infolinię, a następnie umówić się na wizytę specjalisty.

Ubezpieczenie pod kredyt w Avivie

Aviva proponuje także specjalne ubezpieczenie pod kredyt hipoteczny, którego przedmiotem ochrony są mury i elementy stałe od zdarzeń losowych. W cenie polisy znajduje się także pomoc specjalistów, o której wspominaliśmy wcześniej, usługi medyczne oraz ubezpieczenie psa i kota. Konieczna będzie także cesja na bank, którą bez problemu można ustanowić w Avivie. Kiedy dojdzie do zdarzenia objętego ochroną, towarzystwo wypłaca odszkodowanie bankowi. Jest jednak możliwość zwrócenia Ci tych pieniędzy, wszystko zależy od tego, jak masz podpisaną umowę z bankiem.