Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

AVIVA TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ NA ŻYCIE S.A.

AVIVA TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ NA ŻYCIE SA

Aviva działa na polskim rynku od 1992 roku (wcześniej pod nazwą Commercial Union). Aviva Towarzystwa ubezpieczeń na Życie cieszy się dużym zaufaniem — swoje oszczędności o łącznej wartości ponad 50 mld. zł powierzyło jej już ponad 3,5 mln.

Aviva ubezpiecza m.in. życie i zdrowie swoich klientów, oferuje ubezpieczenia samochodu, mieszkania, a także majątku firmy. Dostarcza klientom rozwiązania, które mają na celu ułatwienie oszczędzania i inwestowania pieniędzy na ważne cele, w tym na emeryturę. 

Aviva jest firmą przyjazną rodzinie — jako pierwszy ubezpieczyciel wprowadziła dodatkowe korzyści dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny. 

Wysoka jakość obsługi klienta, sprawna likwidacja szkód i wypłata świadczeń oraz programy wspierające rodziny – to tylko niektóre z atutów Avivy, za jakie doceniają firmę klienci, dziennikarze i niezależni eksperci, o czym świadczą liczne nagrody zdobywane co roku.
 

Skontaktuj się z nami:

Zamów rozmowę lub zadzwoń: 22 33 00 300
Znajdź placówkę
Zapytaj o ubezpieczenie Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe
Sprawdź OC/AC na autobez wychodzenia z domu.
keyboard_arrow_up