Edytor HTML
Zajawka strony
Edytor HTML

Zniżka na OC może dać zniżkę na AC 

Kierowcy posiadający zniżkę na OC -60%, w CUK Ubezpieczenia mogą kupić polisę Autocasco ze zniżką -40% a nawet do 60% taniej! Dzieje się tak dlatego, że większość towarzystw ubezpieczeniowych proponuje kierowcy dodatkową zniżkę na pierwsze AC, jeśli posiada on zniżkę na OC, która wynika z bezszkodowej jazdy.

Każde towarzystwo ubezpieczeniowe przygotowuje swoją ofertę indywidualnie. Ubezpieczyciele nagradzają bezszkodowych w OC kierowców, niższymi składkami za ubezpieczenie AC. Przykładowo, kierowca, który posiada bezszkodową historię ubezpieczenia na ryzyku OC -60% (bezszkodowa jazda przez 3 lub nawet 6 lat) może otrzymać zniżkę w AC w wysokości 40% a nawet 60%.

Tańsze AC nie dla każdego

Warto jednak pamiętać, że nie w każdym przypadku taka zniżka zostanie zaproponowana. Wyłączeni z promocji mogą być chociażby młodzi wiekiem właściciele pojazdu. W takim wypadku nawet długa bezszkodowa jazda kierowcy nie pozwoli na zastosowanie promocji. Tym bardziej warto skorzystać ze zniżek, jeśli one przysługują.

Sprawdź ofertę dla siebie

Doradca CUK Ubezpieczenia szybko sprawdzi czy kierowcy przysługuje zniżka na AC. Wskaże też wysokość upustu. Przyjdź do najbliższej placówki CUK lub skontaktuj się Infolinią pod nr 22 33 00 300 i dowiedz się czy zniżka należy się również Tobie.

Możesz również samemu obliczyć składkę na AC korzystając z Kalkulatora ubezpieczeń OC i AC

Edytor HTML

zobacz także