Edytor HTML
Zajawka strony
Edytor HTML

Najważniejszym pytaniem, na które musimy sobie odpowiedzieć jest to czy tanie AC może dawać nam dobrą ochronę. W przypadku tego rodzaju ubezpieczenia idealna polisa to taka, która daje nam szeroki zakres ubezpieczenia w dobrym wariancie, za przystępną cenę. 

Obecnie najtańsze AC możemy kupić prawie dwa razy taniej niż AC wybrane spośród droższych ofert. Okazuje się, że takie ubezpieczenie może dawać ochronę naszego auta identyczną jak droższe oferty. Wynika to z tego, że Towarzystwa kalkulują swoje stawki w zależności od wielu czynników, również takich jak dotychczasowa szkodowość swoich klientów (czyli zyskowność ubezpieczyciela), koszty działalności ubezpieczyciela czy koszty sieci sprzedaży itd. Dlatego właśnie droższe oferty wcale nie muszą być lepsze od taniego autocasco. W przypadku zakupu AC, warto najpierw porównać oferty różnych Towarzystw pod kątem ceny, wariantu i zakresu ubezpieczenia.

Takie porównanie ofert dopasowanych do nas i naszego pojazdu, w dosłownie parę minut, przygotują dla nas doradcy w oddziałach CUK Ubezpieczenia. Wtedy sami będziemy mogli zobaczyć czy najtańsze AC oferuje to samo co droższe oferty. Taką polisę możemy kupić korzystając również z promocji lub kupując ubezpieczenie pakietowe.

Kupując razem OC, AC z dodatkowym NNW czy Assistance, możemy dostać autocasco taniej nawet o około 20-30%!

Edytor HTML

zobacz także