Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Szukasz ubezpieczenia samochodu?

2018-08-13

Jak obliczyć OC samochodu?

Zgodnie z wymogami polskiego prawa polisa OC komunikacyjnego jest obowiązkowa i musi być opłacana przez każdego właściciela pojazdu.

Zgodnie z wymogami polskiego prawa polisa OC komunikacyjnego jest obowiązkowa i musi być opłacana przez każdego właściciela pojazdu. Jej wysokość, wraz z pozostałymi ubezpieczeniami, często stanowi duże obciążenie finansowe.

Z tego względu kierowcy szukają rozmaitych sposobów na to by była ona jak najniższa.

Na wysokość stawki OC komunikacyjnego ma wpływ wiele czynników, takich jak na przykład wiek kierowcy – to obostrzenie jest często obchodzone w ten sposób, że młodzi ludzie rejestrują pojazdy przykładowo na ojca czy starsze rodzeństwo.

Zanim to zrobisz, warto rzeczywiście obliczyć OC Twojego samochodu, gdyż może okazać się, że będzie ono dużo niższe niż początkowo podejrzewałeś.

Jak zatem obliczyć OC dla Twojego samochodu?

Jest to możliwe na kilka sposobów. Bardzo szybko zrobisz to na stronie internetowej cuk.plbądź bezpośrednio u naszego doradcy w stacjonarnej placówce CUK.

Jeśli żaden z tych sposobów Tobie nie odpowiada możesz również zadzwonić na naszą infolinię pod numer: 22 27 00 337.