Edytor HTML
Znajdź najbliższą placówkę CUK Ubezpieczenia:
Wybierz województwo
An error has occurred. Error: JADESitesList is currently unavailable.
Lista video

Gdzie kupić tanie OC i AC w Warszawie?

Mieszkasz w Warszawie i szukasz najkorzystniejszego ubezpieczenia dla swojego auta? Znajdziesz je w multiagencji CUK Ubezpieczenia. Odwiedź jedną z naszych placówek, a doradca CUK w 2 minuty porówna ceny OC i AC spośród ofert 30 Towarzystw.

Ubezpieczenie OC i AC - Warszawa

Multiagencja CUK Ubezpieczenia posiada kilka swoich oddziałów w Warszawie, gdzie można kupić tanie ubezpieczenie OC oraz korzystne autocasco. Doradcy, w zaledwie kilka minut, dobiorą (bezpłatnie) najlepsze ubezpieczenie. Polisę można podpisać na miej

Jak znaleźć korzystne ubezpieczenie AC w Warszawie?

Ubezpieczenie Autocasco jest dobrowolne ale większość kierowców decyduje się na jego zakup. Jak dobrać najkorzystniejsze dla nas? Zobaczymy na filmie.

Gdzie kupić tanie i dobre ubezpieczenie OC i AC w Warszawie?

W Warszawie na ulicy Radzymińskiej rozpoczął działalność oddział multiagencji CUK Ubezpieczenia. Można tam liczyć na dobór najlepszej oferty OC i AC, która spełni wszelkie oczekiwania klienta. Wystarczy kilka minut i odpowiednia oferta będzie dobrana

Gdzie kupic tanie ubezpieczenie OC w Warszawie?

Ubezpieczenie OC jest obowiązkowe. Ale można wybrać ubezpieczenie tanie i jak najbardziej korzystne dla nas. Ale to wymaga czasu,gdyż porównanie wielu ofert na rynku jest pracochłonne.

Gdzie kupić tanie OC i pewne AC w Warszawie?

Szeroka oferta ubezpieczeń dostępnych dla mieszkańców Warszawy w jednym miejscu. Można biegać do różnych firm i porównywać oferty. Ale po co? Skoro w jednym miejscu można poznać oferty 20 towarzystw. I wybrać najlepszą, w kilka minut.

1
Rozmiar strony:
select
Pliki 1 do 10 z 6
Mapa google
Edytor HTML

Szukasz taniego OC i dobrego AC w Warszawie? Nie wiesz na co zwrócić uwagę przy podpisywaniu polisy?
Jeżeli na którekolwiek z pytań odpowiedziałeś „tak”, to znaczy, że powinieneś odwiedzić Twojego doradcę ubezpieczeniowego w multiagencji CUK Ubezpieczenia w Warszawie.

W CUK znajdziesz najkorzystniejszą ofertę na ubezpieczenia komunikacyjne: OC i AC, Assistance czy NNW. Co istotne, polisę kupisz nie przepłacając, a ceny mogą być niższe niż bezpośrednio u ubezpieczycieli. Porównamy oferty w 30 Towarzystwach Ubezpieczeniowych, skalkulowane dokładnie dla Ciebie i Twojego pojazdu. Nasi doradcy szczegółowo opiszą Ci warianty ubezpieczeń autocasco w poszczególnych Towarzystwach, abyś dokładnie znał zakres ubezpieczenia oraz pomogą Ci w wyborze najkorzystniejszego wariantu.

W placówkach CUK Ubezpieczenia w Warszawie, oprócz polis OC i AC możesz ubezpieczyć również dom, mieszkanie, życie czy wykupić ubezpieczenie podróży. Dzięki naszemu doświadczeniu możemy zaproponować klientom najlepiej dopasowane produkty ubezpieczeniowe na preferencyjnych warunkach. Ponadto, w naszych oddziałach istnieje możliwość płacenia kartą płatniczą, bez dodatkowych opłat.

Zapraszamy do odwiedzenia naszych placówek w Warszawie i zapoznania się z bogatą ofertą produktów ubezpieczeniowych. Nasze biura w Warszawie zlokalizowane są w dzielnicach:
Warszawa Bielany - ul. Rudnickiego 3a
Warszawa Bemowo - ul. Powstańców Śląskich 45
Warszawa Ursynów - al. Komisji Edukacji Narodowej 90
Warszawa Włochy - ul. Popularna 4/6
Warszawa Mokotów - ul. Puławska 136
Warszawa Wola - ul. Kasprzaka 24 a
Warszawa Targówek - ul. Radzymińska 190
Warszawa Tarchomin, Białołęka - Światowida 58 a
Warszawa Gocław - Fieldorfa 10 a
Warszawa Kabaty - al. Komisji Edukacji Narodowej 14 (CH Tesco)

Wokół każdej z placówek znajdują się bezpłatne miejsca parkingowe.

zobacz także