Edytor HTML
Znajdź najbliższą placówkę CUK Ubezpieczenia:
Wybierz województwo
Lista placówek

ul. Gdańska 16 c

77-100 Bytów

ul. Gdańska 16 c

Godziny otwarcia Poniedziałek - Piątek 9.00 – 17.00
Sobota 9.00 – 12.00

tel. 59 725 13 50

e-mail: bytow@cuk.pl

54.178187 17.492643

Lista video

Mapa google
Edytor HTML

Zapraszamy do multiagencji CUK Ubezpieczenia w Bytowie, gdzie w zaledwie kilka minut porównasz oferty OC i AC 30 Towarzystw i znajdziesz najlepszą polisę dla swojego auta.

Jedynie u nas otrzymasz na wydruku komputerowym przejrzyste zestawienie wszystkich stawek Towarzystw, z którymi współpracujemy. Doradzimy Ci jaki najkorzystniejszy wariant wybrać, natomiast ostateczny wybór Towarzystwa i sposób zapłaty składki będzie należał tylko do Ciebie.

U nas możesz kupić także ubezpieczenie mieszkania lub domu, firmy (kompleksowo majątek, OC przewoźnika, flotowe), podróżne (koszty leczenia za granicą i NW), mamy także korzystne oferty dla rolników oraz grupowe i indywidualne polisy życiowe.

Oczekując na wyliczenie i przedstawienie oferty (co nie potrwa dłużej niż 2 minuty) możesz miło spędzić czas oglądając TV lub czytając czasopisma. A my zajmiemy się wszystkimi formalnościami. Ponadto w naszym oddziale będziesz mógł złożyć każde wypowiedzenie polisy, czy zawiadomienie o sprzedaży. Nasi doradcy służą pomocą w każdej sytuacji.

Do naszego oddziału można w łatwy sposób dojechać, mamy parking dla naszych klientów. W bliskiej odległości znajduje się placówka wydziału komunikacji Starostwa w Bytowie.

zobacz także