Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Ubezpieczenia
Bartoszyce - ul. Bohaterów Warszawy 57 - CUK

Zobacz swoje polisyZobacz swoje polisy
Obniż cenę punktami PAYBACKObniż cenę punktami PAYBACK
Zapłać w ratachZapłać w ratach
Zapłać kartąZapłać kartą
Zyskaj zniżki i bonusyZyskaj zniżki i bonusy

Adres

ul. Bohaterów Warszawy 57

11-200 Bartoszyce

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 8:00-16:00

Sobota 9:00-12:00

Kontakt

tel. 89-300-00-22

email: bartoszyce@cuk.pl

W multiagencji CUK Ubezpieczenia w Bartoszycach znajdziesz największy wybór OC i AC. Nie musisz już tracić czasu na szukanie najlepszej polisy w wielu miejscach. W CUK dysponujemy ofertami 30 Towarzystw, spośród których w prosty i szybki sposób wybierzesz najkorzystniejszą dla siebie polisę.

Dzięki innowacyjnemu kalkulatorowi w zaledwie kilka minut porównamy stawki interesujących Cię ubezpieczeń. W naszej placówce bez żadnych opłat otrzymasz wydruk z aktualnymi cenami polis dla Twojego samochodu.

W naszej ofercie oprócz ubezpieczeń komunikacyjnych: OC, autocasco, NNW, Assistance, posiadamy również ubezpieczenia mieszkań, domów, zdrowotne, osobowe, turystyczne, rolne oraz firmowe.

CUK Ubezpieczenia w Bartoszycach znajduje się w znakomitej lokalizacji przy ul. Bohaterów Warszawy 57, blisko Wydziału Komunikacji, więc rejestrując samochód nie musisz daleko szukać naszej placówki! Przed budynkiem bez problemu zaparkujesz swoje auto.

Odwiedzając CUK w Bartoszycach, nie tylko kupisz polisę, ale także otrzymasz fachową pomoc w nietypowych sytuacjach. Nasi klienci dostają małe upominki w postaci zawieszki zapachowej do samochodu, kalendarzyka, okładki na dowód rejestracyjny, czy też skrobaczki do szyb.
Mamy również kącik dla Twoich pociech, żeby umilić im czas podczas sporządzania polisy.

Nasza placówka jest otwarta w dni powszednie od 8:00 do 16:00 oraz w soboty od 9:00 do 12:00.
Zapraszamy do CUK Ubezpieczenia w Bartoszycach!

Skontaktuj się z nami:

Zamów rozmowę lub zadzwoń: 22 33 00 300
Znajdź placówkę
Zapytaj o ubezpieczenie Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe
Sprawdź OC/AC na autobez wychodzenia z domu.
keyboard_arrow_up