Edytor HTML
Lista artykułów

Aegon TU na Życie S.A.

Aegon N.V. to jedno z największych i najważniejszych giełdowych towarzystw ubezpieczeniowych na świecie. Ma około 40 mln Klientów w ponad 20 krajach w Ameryce, Europie i Azji.

czytaj więcej

AIG

American International Group, Inc. (AIG) jest jednym z liderów na światowym rynku ubezpieczeniowym. Obsługuje klientów w ponad 130 krajach. Spółki AIG świadczą usługi dla klientów korporacyjnych, instytucjonalnych i indywidualnych poprzez jedną z największych na świecie sieci działających w obszarze ubezpieczeń majątkowych i osobowych.

czytaj więcej

Aviva

Grupa Aviva działa w Polsce od 1992 roku (do 2009 roku jako Commercial Union). Firma należy do największych instytucji finansowych w naszym kraju. Działa w 28 krajach Europy, Ameryki Północnej a także Azji.

czytaj więcej

Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SA

Towarzystwo będące jednym z pionierów ubezpieczeń na życie w Polsce, działa rynku od 1992 roku. Podstawową ofertą firmy są ubezpieczenie na życie zapewniające szeroki zakres ochrony dla klienta i jego rodziny oraz program inwestycyjny.

czytaj więcej

AXA Ubezpieczenia

AXA jest światowym liderem w ubezpieczeniach i zarządzaniu aktywami. W Polsce AXA jest obecna od 2006 roku. Oferuje ubezpieczenia na życie, inwestycyjne, wypadkowe, komunikacyjne, turystyczne, majątkowe, otwarty fundusz emerytalny oraz usługi zarządzania

czytaj więcej

Balcia

Balcia Insurance SE rozpoczęła swoją działalność w Polsce w 2009 roku, poprzez współpracę z RESO Europa Service. W styczniu 2014 roku zarejestrowała w Polsce swój oddział.

czytaj więcej

Compensa Vienna Insurance Group

Compensa Vienna Insurance Group działa na polskim rynku od 1990 roku. Spółka należy do austriackiej grupy Vienna Insurance Group – wiodącego ubezpieczyciela w Europie Środkowo-Wschodniej. W skład grupy wchodzą: Compensa TU S.A. i Compensa TU na Życie S.A.

czytaj więcej

Concordia Polska S.A.

Towarzystwo jest obecne na polskim rynku od 1997 roku. W tym czasie udało jej się zdobyć zaufanie wielu klientów i partnerów. Ubezpieczyciel rozwinął sieć sprzedaży, nawiązał współpracę z ponad 450 bankami. Firma posiada obecnie 12 oddziałów, prawie 40 przedstawicielstw i agencji generalnych.

czytaj więcej

Ergo Hestia S.A.

Powstała w 1991 r. Grupa Ergo Hestia to jedno z wiodących Towarzystw Ubezpieczeniowych w Polsce. Jego mocną pozycję na rynku potwierdzają wyniki finansowe oraz liczne nagrody. Ergo Hestię tworzą trzy spółki ubezpieczeniowe: STU Ergo Hestia S.A., STU na Życie Ergo Hestia S.A. oraz MTU Moje Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

czytaj więcej

Ergo Hestia na Życie

Ergo Hestia na Życie należy do Grupy Ergo Hestia. Domeną tej spółki są ubezpieczenia na życie, indywidualne i grupowe. Życie Ergo Hestia S.A. powstało w 1997 roku i obecnie zajmuje trzynaste miejsce na rynku ubezpieczeń życiowych w Polsce.

czytaj więcej

Rozmiar strony:
select
Artykuły 1 do 10 z 31
Edytor HTML

zobacz także