Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

YOU CAN DRIVE UBEZPIECZENIA

12.04.2018
YOU CAN DRIVE UBEZPIECZENIA

Marka You Can Drive należy do STU Ergo Hestii. You Can Drive to wyjątkowa i jedyna na rynku oferta produktów ubezpieczeniowych stworzonych specjalnie dla Klientów od 18 do 30 roku życia. W ramach You Can Drive oferujemy jakość obsługi Ergo Hestii w konkurencyjnych cenach. Wierzymy, że młodzi ludzie nie powinni być karani tylko za to, że dopiero rozpoczynają samodzielnie się ubezpieczać.

Dokładnie Analizujemy segment kierowców poniżej 30-tego roku życia i wiemy, że często są oni niedoceniani przez firmy ubezpieczeniowe. Młodym ludziom przypisuje się brawurę i nieostrożność, tymczasem my wychodzimy z założenia, że wiek nie musi automatycznie oznaczać skłonności do powodowania wypadków.

Co oferujemy? ubezpieczenia komunikacyjne (OC, AC i opcje dodatkowe);ubezpieczenia podróżne (koszty leczenia, NNW, assistance i opcje dodatkowe);ubezpieczenia mieszkaniowe (ubezpieczenie murów i wyposażenia i opcje dodatkowe).

Nasze wyróżniki: Prosty produkt ubezpieczeniowy do kupienia w kilka minut - szybki i czytelny kalkulator, intuicyjny formularz (oferta komunikacyjna w 2 minuty, a oferta podróży i mieszkania w 60 sekund);Pełny proces on-line - proces zakupu, potwierdzenie zawarcia polisy w formie elektronicznej, obsługa posprzedażowa, odnawianie – szybko, tanio, bez wychodzenia z domu.Atrakcyjną cenę – młody wiek jest tutaj atutem. Szeroką sieć likwidatorów mobilnych, elastycznych czasowo, dokonujących oględzin w miejscu i porze dogodnej dla klienta, pomagających w zebraniu i wypełnieniu niezbędnych dokumentów.Minimum formalności, wiemy, że nasi Klienci ich nie lubią – my zresztą też!

Skontaktuj się z nami:

Zamów rozmowę lub zadzwoń: 22 33 00 300
Znajdź placówkę
Zapytaj o produkt lub współpracę Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe
Sprawdź OC/AC na autobez wychodzenia z domu.