Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

INTER POLSKA S.A. UBEZPIECZENIA

12.04.2018
INTER POLSKA S.A. UBEZPIECZENIA

Towarzystwa Ubezpieczeń INTER Polska S.A. powstało w 1991 r. Jest częścią niemieckiego koncernu ubezpieczeniowego INTER, który powstał w 1926 roku, oferującego ubezpieczenia zdrowotne oraz specjalistyczne programy ubezpieczeniowe.

Bardzo bogate, zdobyte na przestrzeni czasu, doświadczenie jest gwarantem jakości oraz solidności Towarzystwa. Z kolei wysoki kapitał zakładowy i ochrona reasekuracyjna oparta o współpracę z najbardziej renomowanymi koncernami na świecie, daje klientom Towarzystwa finansową pewność i bezpieczeństwo.

Oferta firmy obejmuje ubezpieczenia osobowe, zdrowotne i majątkowe, które kierowane są zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Od lat Ubezpieczyciel współpracuje ze środowiskiem medycznym. Jest liderem w sprzedaży specjalistycznych ubezpieczeń odpowiedzialności cywilnej dla tej branży.

Ubezpieczenie zdrowotne Vision zostało uznane przez Krajowy Instytut Ubezpieczeń wspólnie z Katedrą Polityki Ochrony Zdrowia Uniwersytetu Medycznego w Łodzi za najlepsze w 2007 roku w kategorii ubezpieczeń zdrowotnych dla firm.

Skontaktuj się z nami:

Zamów rozmowę lub zadzwoń: 22 33 00 300
Znajdź placówkę
Zapytaj o produkt lub współpracę Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe
Sprawdź OC/AC na autobez wychodzenia z domu.