Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

ERGO HESTIA S.A. UBEZPIECZENIA

12.04.2018
ERGO HESTIA S.A. UBEZPIECZENIA

Powstała w 1991 r. Grupa Ergo Hestia to jedno z wiodących Towarzystw Ubezpieczeniowych w Polsce. Jego mocną pozycję na rynku potwierdzają wyniki finansowe oraz liczne nagrody. Ergo Hestię tworzą trzy spółki ubezpieczeniowe: STU Ergo Hestia S.A., STU na Życie Ergo Hestia S.A. oraz MTU Moje Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

Grupa oferuje ubezpieczenia dla klientów indywidualnych w zakresie ochrony majątku i życia, a także pełen wachlarz ubezpieczeń dla przedsiębiorstw. Właściciele małych i średnich firm mogą skorzystać z nowoczesnych pakietów takich jak, np. Hestia Biznes oraz Moja Firma. Z kolei duże przedsiębiorstwa mogą zakupić ubezpieczenia dostosowane do ich indywidualnych wymagań i specyfiki działalności.

W ofercie Ergo Hestii znajduje się również bogata propozycja polis komunikacyjnych: OC, AC, NNW czy Assistance. W przypadku ubezpieczeń samochodowych istnieje także możliwość skorzystania z pakietów. W skład pakietu podstawowego, tzw. Hestia 1, wchodzą m.in. polisa OC i AC, następstwa nieszczęśliwych wypadków (NNW) oraz szkody wyrządzone innym osobom w życiu prywatnym. Dla rodzin korzystnym rozwiązaniem jest zainwestowanie w pakiet Hestia 7, który obejmuje siedem najważniejszych ubezpieczeń, m.in. samochodowe, mieszkania oraz pomoc medyczną. Zapewnia to kompleksową ochronę dla całej rodziny i majątku.

Ergo Hestia nieustannie ulepsza swoje ubezpieczenia, wprowadzając coraz korzystniejsze dla klientów innowacje. W ciągu 20 lat Grupie zaufało ponad 3,6 miliona klientów indywidualnych oraz firm reprezentujących mały i średni biznes, a także największe korporacje. O dynamicznym rozwoju świadczy fakt, że co 13 sekund wystawiane są nowe polisy ubezpieczeniowe.

Skontaktuj się z nami:

Zamów rozmowę lub zadzwoń: 22 33 00 300
Znajdź placówkę
Zapytaj o produkt lub współpracę Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe
Sprawdź OC/AC na autobez wychodzenia z domu.