Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

GOTHAER UBEZPIECZENIA

12.04.2018
GOTHAER UBEZPIECZENIA

Gothaer Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. to firma, która powstała z przekształcenia Polskiego Towarzystwa Ubezpieczeń – firmy obecnej na polskim rynku przez ponad 20 lat. PTU zmieniło nazwę na Gothaer Towarzystwo Ubezpieczeń i stało się częścią dużej, niemieckiej firmy ubezpieczeniowej.

Zgodnie z założeniami strategii, która zakłada zrównoważony rozwój spółki na polskim rynku w oparciu o dwa równoważne filary: klientów indywidualnych i klientów korporacyjnych, Gothaer kontynuuje działalność w dotychczasowych obszarach, sukcesywnie modernizując swoje usługi na bazie niemieckiego know-how i dostosowując je do potrzeb polskich klientów.

W 2012 r. zostały wdrożone m.in. uproszczone, bardziej przyjazne warianty najważniejszych produktów detalicznych oraz uruchomiono możliwość likwidacji szkód i zakupu wybranych produktów online. Gothaer Towarzystwo Ubezpieczeń SA posiada sieć dystrybucji o ogólnokrajowym zasięgu i współpracuje z 2300 agentami ubezpieczeniowymi. Szeroka oferta ochrony obejmuje ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe i osobowe.

Od przejęcia przez Gothaer pakietu większościowego w PTU, firma przeszła szereg zmian jakościowych: wprowadziła nowe, uproszczone produkty, uruchomiła nową stronę internetową z możliwością likwidacji szkód online oraz zakupu prostych pakietów ubezpieczeń. Wyrazem tych zmian jest również nowe logo.

Skontaktuj się z nami:

Zamów rozmowę lub zadzwoń: 22 33 00 300
Znajdź placówkę
Zapytaj o produkt lub współpracę Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe
Sprawdź OC/AC na autobez wychodzenia z domu.