Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

GOTHAER TU S.A.

GOTHAER UBEZPIECZENIA

Gothaer Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. to firma, która powstała z przekształcenia Polskiego Towarzystwa Ubezpieczeń, które było obecne na polskim rynku od 1990 roku. Przekształcenie PTU nastąpiło wskutek pozyskania inwestora, Grupy Gothaer, która jest zaliczana do czołówki największych ubezpieczycieli w Niemczech. Efektem przejecia PTU była między innymi zmiana nazwy na Gothaer Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.  w 2012 roku.
 
Firma ustawicznie realizuje obraną strategię, która zakłada zrównoważony rozwój spółki na polskim rynku w oparciu o dwa równoważne filary: klientów indywidualnych i klientów korporacyjnych. Gothaer kontynuuje działalność w dotychczasowych obszarach, jednak sukcesywnie modernizuje swoje usługi bazując na niemieckim know-how i dostosowuje je do potrzeb polskich klientów.
 
Od przejęcia przez Gothaer pakietu większościowego w PTU, firma przeszła szereg zmian jakościowych mających na celu między innymi rozszerzenie oferty o nowe rozwiązania.
 
Gothaer TU S.A. może pochwalić się szeroką ofertą ubezpieczeń: 

  • samochodu (m.in.: OC, AC, dużo różnych opcji  Auto Assistance, ubezpieczenie szyb, bagażu, NNW, ubezpieczenie graniczne i wiele innych),
  • majątku (także ubezpieczenie jednostek pływających i instalacji energii odnawialnej),
  • osobowych,
  • turystycznych,
  • rolnych,
  • firmowych.

Skontaktuj się z nami:

Zamów rozmowę lub zadzwoń: 22 33 00 300
Znajdź placówkę
Zapytaj o produkt lub współpracę Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe
Sprawdź OC/AC na autobez wychodzenia z domu.