Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

COMPENSA VIENNA INSURANCE GROUP

12.04.2018
COMPENSA VIENNA INSURANCE GROUP

Compensa Vienna Insurance Group działa na polskim rynku od 1990 roku. Spółka należy do austriackiej grupy Vienna Insurance Group – wiodącego ubezpieczyciela w Europie Środkowo-Wschodniej. W skład grupy wchodzą: Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. i Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A.

Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. działa w Polsce od 1990 r. Towarzystwo zapewnia kompleksową obsługę klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw a także dużych klientów korporacyjnych. Oferuje m.in. ubezpieczenia: komunikacyjne, zdrowotne, mieszkań, mienia i odpowiedzialności cywilnej. Towarzystwo dostarcza elastyczne rozwiązania, dzięki którym klient może wybrać pomiędzy ubezpieczeniem pojedynczego ryzyka, a innowacyjnymi pakietami zapewniającymi całościową ochronę mienia.

W skład ubezpieczeń komunikacyjnych oferowanych przez Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń wchodzi m.in.: obowiązkowe ubezpieczenie OC czy też polisa Autocasco, która ubezpiecza wszystkie rodzaje ryzyka. W Compensa można zakupić dwa rodzaje AC: AC BAZA – dla samochodów osobowych i AC MOC – dla pozostałych pojazdów, np. ciężarowych, dostawczych. W ofercie Compensa znaleźć można również interesujące pakiety. Popularną propozycją jest „moto DNA”. Jest to unikatowy pakiet OC i AC, który łączy w sobie atrakcyjny zakres ochrony ubezpieczeniowej samochodu wraz z jego zabezpieczeniem przed kradzieżą.

Z kolei Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. powstało w 1997 roku. Firma oferuje szeroki wybór ubezpieczeń na życie zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. W swojej ofercie posiada m.in. produkty ochronne, inwestycyjne, posagowe i grupowe.

Skontaktuj się z nami:

Zamów rozmowę lub zadzwoń: 22 33 00 300
Znajdź placówkę
Zapytaj o produkt lub współpracę Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe
Sprawdź OC/AC na autobez wychodzenia z domu.