Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

AXA UBEZPIECZENIA

12.04.2018
AXA UBEZPIECZENIA

AXA jest światowym liderem w ubezpieczeniach i zarządzaniu aktywami. W Polsce AXA jest obecna od 2006 roku. Oferuje ubezpieczenia na życie, inwestycyjne, wypadkowe, komunikacyjne, turystyczne, majątkowe, otwarty fundusz emerytalny oraz usługi zarządzania.

AXA jest światowym liderem w ubezpieczeniach i zarządzaniu aktywami. W Polsce AXA jest obecna od 2006 roku. Oferuje ubezpieczenia na życie, inwestycyjne, wypadkowe, komunikacyjne, turystyczne, majątkowe, otwarty fundusz emerytalny oraz usługi zarządzania aktywami niemal 2,6 mln klientom oraz ubezpieczenia majątkowe dla firm, w tym międzynarodowych korporacji.

Grupa AXA to: 1 milion Klientów polskich spółek Grupy AXA, 101 milionów Klientów na całym Świecie, ponad 163 000 pracowników, 86,1 miliardów Euro przychodu, 1,1 biliona Euro zarządzanych aktywów

Misją AXA na całym świecie, także w Polsce, jest wzmocnić w klientach poczucie spokoju i bezpieczeństwa poprzez zaoferowanie rozwiązań, które chronią klientów oraz ich najbliższych przed finansowymi skutkami wydarzeń zagrażających życiu, zdrowiu, mieniu i dorobkowi, a także poprzez zarządzanie ich oszczędnościami i aktywami.

Podstawowe atuty AXA to: Prosty kalkulator, pozwalający wyliczyć składkę w 5 minut, Elastyczny produkt, dopasowany do potrzeb Klientów, Możliwość natychmiastowego wystawienia polisy, Wysokiej jakości wsparcie merytoryczne, Przejrzysty system rozliczania druków oraz prowizji, Wysoka rozpoznawalność marki

Skontaktuj się z nami:

Zamów rozmowę lub zadzwoń: 22 33 00 300
Znajdź placówkę
Zapytaj o produkt lub współpracę Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe
Sprawdź OC/AC na autobez wychodzenia z domu.