Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

AEGON TU NA ŻYCIE S.A.

AEGON TU NA ŻYCIE S.A.

Aegon N.V. to jedno z największych i najważniejszych giełdowych towarzystw ubezpieczeniowych na świecie. Ma około 40 mln Klientów w ponad 20 krajach w Ameryce, Europie i Azji.

Działalność Aegon skupia się na ubezpieczeniach na życie oraz produktach emerytalnych, oszczędnościowych i inwestycyjnych. Grupa działa również w segmencie ubezpieczeń wypadkowych, uzupełniających ubezpieczeń zdrowotnych oraz ubezpieczeń majątkowych; prowadzi także ograniczoną działalność bankową.

Aegon Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. działa w Polsce od 1999 r Uznawane jest za eksperta w tworzeniu długoterminowych programów inwestycyjno-oszczędnościowych w ramach polis ubezpieczeniowych. Oferuje klientom unikatowe na rynku rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo inwestowania.

Wysoki poziom oferowanych usług potwierdzają przyznawane towarzystwu już od 12 lat certyfikaty Krajowej Izby Gospodarczej oraz Instytutu Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym KIG „Przedsiębiorstwo Fair Play”. Więcej na na tej stronie

Skontaktuj się z nami:

Zamów rozmowę lub zadzwoń: 22 33 00 300
Znajdź placówkę
Zapytaj o produkt lub współpracę Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe
Sprawdź OC/AC na auto bez wychodzenia z domu.