Edytor HTML
Zajawka strony
Edytor HTML

Najważniejszy jest dla nas Klient

Aby maksymalnie ułatwić mu wybór i zakup najlepszego dla niego ubezpieczenia stworzyliśmy kilka kanałów sprzedaży. Podstawą każdego z nich jest porównywanie. Tylko dzięki porównaniu ofert wielu ubezpieczycieli Klient może otrzymać produkt indywidualnie dopasowany do jego potrzeb i zaoszczędzić na jego zakupie. Naszą ambicją jest uczynienie rynku ubezpieczeń bardziej przyjaznym, zrozumiałym i dostępnym dla Klienta. Doradcy w naszych placówkach starają się o to każdego dnia.

Misja CUK Ubezpieczenia 

Zawsze byliśmy bardzo aktywni, kreatywni i szukaliśmy wyróżników na rynku.

CUK Ubezpieczenia to pierwsza w Polsce multiagencja ubezpieczeniowa – działamy w oparciu o własną tożsamość, mamy własny brand i swój sposób działania. W 2006 roku pierwsi uruchomiliśmy internetową porównywarkę cen ubezpieczeń. Rok później otworzyliśmy pierwszą placówkę franczyzową, a nasz franczyzowy model mutiagencji ubezpieczeniowej również był pierwszym na polskim rynku. Wykreowaliśmy własny Standard Obsługi Klienta oparty na przyjaznych relacjach z Klientem, profesjonalizmie oraz eksperckiej wiedzy naszych doradców.

Dziś jesteśmy dla Klientów najbardziej dostępnym pośrednikiem ubezpieczeniowym.

Klienci mogą korzystać z najbardziej dla nich dogodnej formy zakupu ubezpieczenia – mamy aż trzy kanały sprzedaży: placówki (już ponad 200 w całej Polsce!), wyspy sprzedażowe w galeriach handlowych, Contact Center i kalkulator na stronie internetowej. Każda z nich to prosty, wygodny i co najważniejsze skuteczny sposób na porównanie cen i wybór najlepszego dla siebie ubezpieczenia.

Naszymi działaniami istotnie wpłynęliśmy na rynek ubezpieczeń
i zwiększyliśmy jego konkurencyjność.

Znajdując najszerszą ochronę w możliwie najkorzystniejszej cenie, każdego roku pozwalamy zaoszczędzić naszym Klientom miliony złotych. Dzięki profesjonalizmowi naszych doradców edukujemy Klientów, podnosząc ich wiedzę o nabywanych produktach.

Nasze działania są wzorem i inspiracją dla innych.

Jesteśmy firmą naśladowaną, co jest dla nas powodem do zadowolenia i dowodem na to, że podążamy w dobrym kierunku. Dzięki naszemu rozmachowi istotnie zwiększyliśmy rolę multiagencji ubezpieczeniowych na polskim rynku ubezpieczeń. Udowadniamy, że profesjonalizm, partnerstwo i innowacyjność to idealne składniki przepisu na własny brand.

Tworzymy przyjazny dla Klienta świat ubezpieczeń w oparciu
o 3 najważniejsze wartości:

Misja i wartości CUK Ubezpieczenia

Edytor HTML

zobacz także