ładowanie

Czym jest ubezpieczenie NNW szkolne? Twoje dziecko tego potrzebuje!

Ubezpieczenie NNW szkolne to ochrona na wypadek następstw nieszczęśliwych wypadków, które zabezpiecza finansowo przed skutkami trwałego uszkodzenia ciała lub śmierci osoby ubezpieczonej.

Złamania, zwichnięcia, rehabilitacja czy poważne zachorowanie może wiązać się z wysokimi wydatkami, które warto zabezpieczyć w ramach ubezpieczenia NNW dziecka. Zapewnia ono komfort psychiczny – w razie nieprzewidzianej sytuacji nie będzie potrzeby zaciągania kredytu lub wydania oszczędności, by zadbać o stan zdrowia i rehabilitację najmłodszych. Pakiety mogą być dostosowane zarówno do potrzeb dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym, jak i studentów.

Ubezpieczenie szkolne pozwoli Ci spokojnie rozpocząć każdy rok szkolny i bez obaw pozwolić swoim pociechom korzystać z zajęć sportowych, atrakcji turystycznych oraz odbywać praktyki zawodowe. To duże udogodnienie, które wpływa na komfort psychiczny i bezpieczeństwo całej rodziny.

Jaki jest zakres ubezpieczenia NNW szkolnego?

Ubezpieczenie szkolne występuje w różnych wariantach. W zależności od towarzystwa zakres polisy jest inny. Warto dobrze poznać, co obejmuje dana oferta, tak aby jej zakres był jak najbardziej zbliżony do codzienności Twojego dziecka. Dzieci są szczególnie narażone na nieszczęścia będące efektem wypadków komunikacyjnych, zwiększonej aktywności fizycznej, a także poważnych sezonowych chorób. W zależności od zakresu zapłacimy inną składkę.

Co może obejmować polisa dla dziecka?

Chociaż nazwa „szkolne ubezpieczenie” sugeruje, że polisa funkcjonuje tylko w razie szkód powstałych w placówce, to nie jest to jedyna sytuacja, kiedy dziecko jest objęte ochroną. Polisa działa również w czasie wakacji i ferii, poza zajęciami czy wycieczkami szkolnymi!  

Oto przykładowe sytuacje, które obejmuje ubezpieczenie NNW szkolne: 

 • pobyt w szpitalu wskutek wypadku lub choroby,
 • zwrot kosztów leczenia,
 • pokrycie kosztów rehabilitacji dziecka oraz kosztów nabycia wyrobów medycznych wydawanych na zlecenie będących przedmiotami ortopedycznymi i środkami pomocniczymi,
 • wstrząśnienie mózgu w następstwie nieszczęśliwego wypadku,
 • świadczenia, jeśli dziecko ugryzie kleszcz, pies, żmija lub owad,
 • pakiet stomatologiczny,
 • pomoc psychologiczna dla dziecka,
 • wsparcie informatyczne itd.

Tutaj warto zaznaczyć, że każdy pakiet ubezpieczenia dziecka w szkole – wyższej, zawodowej lub podstawowej obejmuje różnego rodzaju aktywność fizyczną. Warto jednak zwrócić uwagę na wyłączenia – wśród nich często znajdują się sporty walki lub jazda konna. Dlatego przed zakupem polisy zwróć uwagę na zapisy dotyczące wyłączeń – znajdziesz je w OWU, czyli w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia.

Co wpływa na cenę ubezpieczenia NNW dziecka?

Bardzo często ubezpieczyciele oferują w ramach ubezpieczenia dziecka kilka wariantów, które różnią się ceną i zakresem. Na ostateczną wysokość składki w przypadku NNW dziecka wpływ ma m.in.:

 • suma ubezpieczenia (im wyższa, tym więcej zapłacimy, ale będziemy mogli otrzymać wyższe świadczenie w razie określonego zdarzenia),
 • zakres ochrony (na rynku dostępne są podstawowe polisy NNW szkolne, ale także mocno rozszerzone np. o wyczynowe uprawianie sportów),
 • ilość ubezpieczonych dzieci – niektórzy ubezpieczyciele oferują rabat, jeśli kupujesz ubezpieczenie dla dzieci itd.

Ubezpieczenie szkolne dziecka a ubezpieczenie NFZ

Zastanawiasz się, czy Twoje dziecko potrzebuje ubezpieczenie NNW szkolne skoro przysługuje mu leczenie w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia? Owszem, każdy, kto odprowadza składki na rzecz powszechnego ubezpieczenia społecznego, ma prawo do leczenia w ramach NFZ, także Twoje dziecko. 

Warto jednak zaznaczyć, że taka opieka wiąże się często z długimi kolejkami i oczekiwaniem np. na rehabilitację. Jeśli zdecydujesz się na dodatkowe ubezpieczenie dla dziecka, nie tylko otrzymasz świadczenie np. za pobyt w szpitalu, które będziesz mógł przeznaczyć na dalsze leczenie, ale otrzymasz także zwrot kosztów zakupu ortez czy innych wyrobów medycznych. Nie bez znaczenia jest także dodatkowa opcja w postaci pakietów stomatologicznych – nie od dziś wiadomo, że leczenie u dentysty w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia wiąże się z długimi kolejkami. Jest to szczególnie kłopotliwe w razie urazów spowodowanych nieszczęśliwymi wypadkami – dzięki naszej polisie możesz liczyć na wsparcie w zakresie leczenia stomatologicznego w wyniku NW.

Ubezpieczenie NNW szkolne – czy jest obowiązkowe?

Nie. NNW dziecka nie jest polisą obowiązkową, ale warto ją wykupić ze względu na specyficzne potrzeby dzieci. Najmłodsi, szczególnie w swoim towarzystwie, są aktywni, mają milion pomysłów na minutę, a ich realizacja może wiązać się niestety z nieszczęśliwym wypadkiem. Właśnie dlatego roztropni i przewidujący rodzice decydują się na dodatkowe ubezpieczenie. Z reguły taką polisę NNW dziecka oferują szkoły, przedstawiając jej warunki na początku roku szkolnego. 

Indywidualne ubezpieczenie NNW dla dziecka – czy warto się na nie zdecydować?

Wykupiłeś dla swojego dziecka ubezpieczenie grupowe, oferowane w szkole? Świetnie! Teraz możesz rozszerzyć ochronę wykupując indywidualne ubezpieczenie dziecka szkolnego. Dlaczego? Ubezpieczenie ucznia oferowane w placówce to z reguły podstawowy pakiet, który obejmuje tylko niewiele sytuacji np. śmierć dziecka lub rodzica, następstwa nieszczęśliwych wypadków, pobyt w szpitalu czy zwrot kosztów leczenia i rehabilitacji po wypadku. Nie zapewnia ochrony np. w razie skutków odmrożenia, pogryzienia przez psa itd.

Kupując indywidualne ubezpieczenie NNW dla dziecka można mocno rozbudować ubezpieczenie, dopasowując polisę do jego potrzeb. Twoja pociecha jedzie na obóz sportowy? Wykup ubezpieczenie NNW dla dziecka, które obejmuje wyczynowe uprawianie sportu.

Warto zaznaczyć, że w przypadku NNW dziecka, można mieć dwa ubezpieczenia – takie wykupowane w szkole, ale także na własną rękę. To bardzo korzystne rozwiązanie, ponieważ można zyskać podwójne odszkodowanie – pod warunkiem że dane ubezpieczenie dziecka obejmuje określone zdarzenie. Indywidualne ubezpieczenie NNW dla dziecka może być dobrym uzupełnieniem tego kupowanego w szkole. Zazwyczaj oferty proponowane przez placówki są ubogie i wymagają dodatków, jeśli zależy nam na należytej ochronie naszego dziecka.

Ubezpieczenie na dziecko – okres ochrony

Przed zakupem polisy warto określić kilka istotnych kwestii. Długość obowiązywania umowy ubezpieczeniowej to jedna z najważniejszych spraw, gdy chodzi o ubezpieczenie szkolne – do kiedy trwa pełna ochrona? Ubezpieczenie zawieramy najczęściej na rok, więc termin, do którego będzie obowiązywać ubezpieczenie dziecka, zależy od daty zakupu polisy. Wszystko zależy od konfiguracji pakietu. Najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z kalkulatora NNW dla dziecka, umieszczonego na stronie CUK Ubezpieczenia. Znajdziesz tam także dokładne informacje na temat zakresu ubezpieczenia, dzięki czemu wybierzesz najkorzystniejszą ofertę dostosowaną do Waszych potrzeb.

Jak wybrać odpowiednie ubezpieczenie szkolne?

Opinie innych klientów to z pewnością dobry sposób na określenie jakości danej polisy. Odpowiednia oferta powinna zapewniać pomoc w wielu sytuacjach, nawet podczas zdarzeń takich jak pogryzienie przez psa czy ukąszenie lub użądlenie przez owady. Dzięki środkom wypłacanym z tytułu świadczeń rodzice mogą m.in. kupić lekarstwa niezbędne do uśmierzenia bólu; fundusze mogą być wykorzystane także w innych celach.

Wybierając ubezpieczenie szkolne dziecka, dopasujmy wariant nie tylko do możliwości finansowych, ale i potrzeb dziecka. Inną ochronę będzie potrzebować dziecko w żłobku, inną w przedszkolu, a inną w szkole. Składki w przypadku ubezpieczenia dziecka rozpoczynają się już od kilkudziesięciu złotych rocznie. 

Kiedy ubezpieczenie dla dziecka NNW nie zadziała?

Każde towarzystwo w ramach ubezpieczeń przewiduje sytuacje, w których ubezpieczenie nie zadziała. To tzw. wyłączenia odpowiedzialności. Również w ramach ubezpieczenia NNW szkolnego mamy do czynienia z wyłączeniami. Różnią się one w zależności od oferty, jednak najczęściej występujące ograniczenia to:

 • umyślne działanie ubezpieczonego, w tym wypadku dziecka lub studenta,
 • zdarzenie miało miejsce w związku z próbą popełnienia przestępstwa,
 • jeśli ubezpieczony doznał wypadku, będą pod wpływem alkoholu czy środków odurzających,
 • ubezpieczone dziecko lub student brał udział w bójce lub zamieszkach itd.

Ubezpieczenie NNW szkolne w CUK Ubezpieczenia

W CUK Ubezpieczenia współpracujemy tylko ze sprawdzonymi ubezpieczycielami. Również w ramach ubezpieczenia na życie dziecka tak jest. Przygotowaliśmy ofertę wraz z towarzystwem InterRisk, które istnieje na rynku już od 30 lat. 

Ubezpieczenie NNW szkolne zapewnia zarówno wypłatę świadczenia w razie nieszczęśliwego wypadku, który skutkuje trwałym uszczerbkiem na zdrowiu, jak i śmiercią. Warto zabezpieczyć się na każdą ewentualność, np. kiedy Twoje dziecko złamie nogę lub rękę czy dozna urazu głowy. Wtedy dodatkowe wsparcie finansowe okaże się bezcenne. Co ciekawe, nasza oferta obejmuje również wyczynowe uprawianie sportu, za co nie musisz ponosić dodatkowych kosztów. Polisa działa przez całą dobę, niezależnie od miejsca pobytu. Nawet jeśli Twoje dziecko wybierze się na wycieczkę szkolną, obóz czy ferie, w razie trudnej sytuacji objętej ochroną, otrzyma wypłatę świadczenia.

Decydując się na ubezpieczenie dziecka w CUK, otrzymasz bezpłatny bonus – Niezbędnik Świadomego Rodzica, który obejmuje cykl porad dla opiekunów.

Ubezpieczenia NNW dla dzieci w CUK Ubezpieczenia – najważniejsze informacje

Tak w skrócie można opisać ubezpieczenie NNW dla dziecka, dostępne w CUK:

 • Działa w szkole i poza nią. NNW szkolne chroni również w czasie wakacji.
 • Obejmuje uszkodzenia ciała w następstwie nieszczęśliwego wypadku – nawet 120 000 zł w ramach najwyższego pakietu!
 • Zapewnia świadczenie w związku z pobytem w szpitalu w wyniku nieszczęśliwego wypadku lub choroby. Jeśli w następstwie wypadku niezbędna jest hospitalizacja, towarzystwo wypłaci: nawet do 150 zł świadczenia za każdy dzień pobytu w szpitalu, pod warunkiem minimum dwudniowego pobytu (już od 1. do 10. dnia); do 100 zł świadczenia za każdy dzień (od 11. dnia). Przykład: w wyniku wypadku dziecko trafiło do szpitala na 3-dniową obserwację. Otrzymasz 450 zł świadczenia, które możecie przeznaczyć na dowolny cel! Co więcej, takie wsparcie jest gwarantowane już przy najniższym pakiecie.
 • Świadczenie za pobyt w szpitalu w wyniku choroby – jeśli w następstwie choroby niezbędna jest hospitalizacja, towarzystwo wypłaci: 100 zł świadczenia za każdy dzień pobytu w szpitalu (od 2. dnia, pod warunkiem minimum trzydniowego pobytu w szpitalu). Przykład: jeżeli u Twojego dziecka zdiagnozowano COVID-19 i w związku z tym będzie wymagało hospitalizacji, Towarzystwo wypłaci Ci 100 zł za każdy dzień pobytu w szpitalu (licząc od 2. dnia pobytu). Taką możliwość daje Ci NNW dla dziecka nawet w najniższym pakiecie.
 • Pakiet Assistance EDU PLUS – obejmuje m.in.: wizytę lekarza, wizytę pielęgniarki oraz dostawę leków (po nieszczęśliwym wypadku), opiekę domową po hospitalizacji, jeżeli dziecko w wyniku wypadku przebywa w szpitalu minimum 7 dni. Twoje dziecko uległo nieszczęśliwemu wypadkowi? Zadzwoń do Centrum Assistance i zamów wizytę lekarza do domu!
 • Gwarantuje jednorazowe świadczenie w wysokości 1 000 zł z tytułu operacji w wyniku nieszczęśliwego wypadku.
 • Obejmuje wyczynowe uprawianie sportu w każdym wariancie ubezpieczenia. Nie musisz za nie dodatkowo płacić.
 • Otrzymasz kompleksową ochronę na wypadek, jeśli u Twojego dziecka na skutek ugryzienia przez kleszcza zdiagnozowana zostanie borelioza – towarzystwo wypłaci świadczenie w wysokości do 1.000 zł. Pakiet Kleszcz oraz zdiagnozowanie boreliozy zapewnia również pokrycie kosztów wizyt i badań diagnostycznych związanych z ugryzieniem przez kleszcza.
 • Zapewnia zwrot udokumentowanych kosztów zakupu lub naprawy okularów korekcyjnych lub aparatu słuchowego uszkodzonych w wyniku nieszczęśliwego wypadku na terenie placówki – do 300 zł.
 • Otrzymasz wypłatę z tytułu pogryzienia przez psa, pokąsania/ukąszenia/użądlenia przez owady. Za otrzymane pieniądze możesz kupić niezbędne leki lub przeznaczyć na dowolny cel.
 • Obejmuje pakiet HejtStop! zawierający wsparcie psychologiczne, prawne oraz IT – do 5 000 zł.
 • Pokrywa koszty leczenia stomatologicznego, mającego związek z nieszczęśliwym wypadkiem – do 1 000 zł.
 • Świadczenie za oparzenie lub odmrożenie ciała (jeżeli dziecko uległo oparzeniu lub odmrożeniu minimum II stopnia).
 • Świadczenie za zdiagnozowanie wady wrodzonej serca w wysokości 1 000 zł itd.

Szczegółowe informacje na temat zakresu ubezpieczenia dla ucznia, dostępnego w CUK, a także poszczególne sumy ubezpieczenia opisane są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia (OWU).

Kto może skorzystać z NNW szkolnego W CUK?

Oferta przeznaczona jest dla rodziców i opiekunów prawnych, którzy chcą ubezpieczyć swoje dzieci. Dla kogo może być przeznaczone ubezpieczenie NNW?

 • ubezpieczenie dziecka w żłobku,
 • ubezpieczenie dziecka w przedszkolu,
 • ubezpieczenie dziecka w szkole.

Ubezpieczenie szkolne NNW w CUK to oferta, która obejmuje nie tylko dzieci i młodzież do 18. roku życia. Mogą się u nas ubezpieczyć także studenci, którzy nie ukończyli 26. roku życia i uczą się w trybie dziennym, zaocznym lub wieczorowym. W tym wypadku także ubezpieczenie szkolne działa nie tylko podczas zajęć uczelnianych, ale także podczas obozów czy wakacji. Jednym z wariantów jest także ubezpieczenie na praktyki zawodowe. Do najczęściej wybieranych pakietów z pewnością należy ubezpieczenie szkolne.

Ubezpieczenie dziecka NNW – przygotuj się na każdą sytuację

Ubezpieczenie na życie dla dziecka to jeden ze sposobów na zapewnienie ochrony pociechom. Polisa może być dostosowana do wieku dzieci. Nieco inny wariant można wybrać w przypadku ubezpieczenia dziecka w żłobku, a inny jako ubezpieczenie dla dziecka w szkole. Także inną ochroną będzie zainteresowany student.

Pakiet świadczeń przewiduje wypłatę środków w razie kontuzji, choroby lub najczarniejszego scenariusza, czyli śmierci dziecka. Ubezpieczenie NNW dziecka to również gwarancja pomocy finansowej w razie tak zwanych następstw nieszczęśliwych wypadków. Dzieci są narażone na różne urazy, dlatego warto przygotować się na każdą ewentualność.

Ubezpieczenie na życie dziecka w CUK – kiedy działa?

Ubezpieczenie NNW dziecka obejmuje je ochroną przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Nie jest to uwarunkowane miejscem, w którym przebywa – ubezpieczenie obejmuje wypadki w szkole, galerii handlowej, obiekcie sportowym bądź instytucji kultury oraz podczas ferii i wakacji. Gdy dojdzie do sytuacji wymagającej skorzystania z pakietu świadczeń, odpowiednio dobrane ubezpieczenie dla uczniów może zapewnić świadczenia dzienne w wysokości nawet 100 zł już od 1. dnia pobytu w szpitalu w wyniku nieszczęśliwego wypadku, również w przypadku urazów wynikających z uprawiania sportu wyczynowego. 

Ubezpieczenie dziecka – porównywarka. Ile kosztuje ubezpieczenie NNW szkolne?

Jeżeli chcesz się dowiedzieć, ile kosztuje ubezpieczenie dziecka szkolnego, możesz skorzystać z kalkulatora dostępnego na stronie CUK Ubezpieczenia. Odpowiednio dobrane ubezpieczenie dzieci w szkole pozwoli Ci dobrze się przygotować na każdą sytuację.

Szkolne ubezpieczenie można kupić dosłownie w kilka minut. Wystarczy wpisać odpowiednie dane, zazwyczaj są to podstawowe informacje dotyczące potrzeb ubezpieczeniowych. Kolejnym krokiem jest wybranie najlepszej polisy. Ubezpieczenie dziecka w szkole może się różnić pakietem świadczeń – najtańszy kosztuje już 37,70 zł! Korzystając z kalkulatora CUK w łatwy sposób dowiesz się, która oferta będzie najlepsza. Jeżeli nie wiesz, jakie ubezpieczenie szkolne będzie najodpowiedniejsze, możesz skorzystać z porady doradcy podczas rozmowy w placówce lub przez telefon.

Co obejmuje ubezpieczenie sportowe dla dzieci?

Chcesz zapisać swoje dziecko na zajęcia ze sztuk walki? A może Twoje dziecko należy do klubu sportowego i bierze udział w zgrupowaniach lub meczach? Dobrym rozwiązaniem będzie ubezpieczenie szkolne NNW w CUK Ubezpieczenia. Każdy nasz pakiet świadczeń obejmuje nie tylko podstawowe zdarzenia takie jak nieszczęśliwy wypadek w trakcie przerwy międzylekcyjnej lub w drodze do placówki edukacyjnej, lecz także ochronę podczas uprawiania sportu. Ubezpieczenie szkolne z rozszerzeniem o wyczynowe uprawianie sportu nie obejmuje jednak osób po 20. roku życia.

Ubezpieczenie szkolne pozwoli Ci przygotować się na wszystkie ewentualności – złamanie ręki, nogi na obozie sportowym, podczas treningu, na zawodach czy przejście rehabilitacji, aby Twoje pociechy szybko mogły wrócić do pełnej sprawności. Świadczenia dotyczą każdej lokalizacji i wszystkich okoliczności: ferii, wakacji lub obozu sportowego.

Kup ubezpieczenie NNW dziecka online

Nie wszyscy rodzice mają czas, by złożyć osobistą wizytę w placówce CUK i porozmawiać o aktualnych ofertach. W takiej sytuacji świetnym rozwiązaniem jest skorzystanie z kalkulatora CUK. Ubezpieczenie ucznia będzie bardzo łatwe – kilka kliknięć, porównanie oferty i wypełnienie formularza płatności pozwoli Ci błyskawicznie zapewnić ochronę Twojemu dziecku na cały rok.

Ubezpieczenie dla ucznia w CUK – jakie ma zalety?

Sporo argumentów przemawia za tym, by kupić ubezpieczenie dla ucznia w CUK Ubezpieczenia. Podczas nieszczęśliwego wypadku, gdy niezbędna będzie hospitalizacja, odpowiednio dobrane ubezpieczenie gwarantuje, że towarzystwo wypłaci do 150 zł za każdy dzień pobytu w placówce leczniczej – od pierwszego do dziesiątego dnia. Ubezpieczenie ucznia rekompensuje także zakup tak zwanych środków pomocniczych, czyli protez czy aparatów ortopedycznych. Polisa obejmuje również m.in. naprawy okularów uszkodzonych w trakcie zajęć lekcyjnych – to zdarzenie jest również objęte ochroną w ramach ubezpieczenia uczniów.

Niewątpliwą zaletą ubezpieczenia dla dziecka w CUK jest rozszerzenie o wyczynowe uprawianie sportów. W wielu towarzystwach za taki dodatek trzeba płacić, a u nas masz tę opcję w każdym z pakietów. Już za niecałe 40 zł otrzymasz ubezpieczenie NNW dziecka, które będzie działać także podczas uprawiania sportów wyczynowych. 

Jednym z ciekawszych rozwiązań, które wyróżniają ofertę ubezpieczenia na życie dziecka w CUK na tle innych polis tego typu jest pakiet HejtStop! To ważny punkt naszej polisy ze względu na rosnące w obecnych czasach zagrożenie działaniami przemocowymi nie tylko w sieci, ale i realu. Opcja ta, będąca składową ubezpieczenia szkolnego NNW obejmuje m.in. pomoc informatyczną, pomoc psychologiczną i pomoc prawną w związku z działaniami typu cybermobbing, cyberbulling, szantaż, rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji itd. Pomoc w ramach pakietu z pewnością pozwoli ochronić wrażliwą psychikę dziecka. 

Nie można też zapomnieć o bonusie, który zyskujesz kupując ubezpieczenie NNW dziecka w CUK. To Niezbędnik Świadomego Rodzica – jedyny na rynku dodatek do polisy, który składa się z cyklu porad z obszarów aktywności fizycznej, diety, cyberbezpieczeństwa oraz psychologii.

Kalkulator ubezpieczeń NNW dziecka – jak to działa?

Zastanawiasz się, jak skorzystać z kalkulatora ubezpieczeń szkolnych na CUK? Najpierw wybierz przycisk „Porównaj i kup online”. Otrzymasz najważniejsze informacje na temat polisy, czyli jej cenę, sumę ubezpieczenia oraz opcje, które masz do wyboru. Informacje pokazane są w przejrzystej tabeli, a więc będziesz mógł łatwo porównać warianty ubezpieczenia dziecka. Możesz doczytać więcej, jeśli interesują Cię szczegóły danego wariantu w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia (OWU), które możesz pobrać na komputer. 

Jeśli zdecydujesz się na daną opcję, kliknij “Wybierz”, a następnie wypełnij formularz – dane swoje oraz dziecka. Możesz wygodnie i szybko kupić ubezpieczenie dla dzieci – nawet kilkoro na raz! Wystarczy, że wybierzesz opcję “Dodaj ubezpieczenie” i wpiszesz kolejne dane. Ich uzupełnienie zajmie Ci dosłownie kilka minut. 

Następnie, wybierz metodę płatności online. Wszystkie szczegóły oraz polisę otrzymasz na podany wcześniej adres e-mail. Poza tym, na każdym etapie możesz skorzystać z pomocy naszych doradców!

Dlaczego warto skorzystać z kalkulatora ubezpieczeń NNW dla dziecka?

Przede wszystkim, zakup polisy dla dziecka jest bardzo prosty. Porównywarka pozwoli Ci zweryfikować zakres ochrony i cenę. Wystarczy, że w kilka minut wypełnisz formularz, zrobisz to nawet za pomocą smartfona czy tableta, w dowolnym czasie oraz miejscu.  Dowiesz się, kiedy możesz liczyć na wypłatę świadczenia ze strony towarzystwa. Dzięki temu możesz skorzystać z takiej oferty, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. Wszystkie informacje podane są w jasny oraz przejrzysty sposób. Kalkulator jest łatwy w obsłudze, a zakup polisy błyskawiczny.