Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Na święta podaruj to, co najcenniejsze

2020-12-17

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Blisko połowa Polaków spędzi święta z najbliższą rodziną, natomiast prawie 18 proc. badanych samotnie bądź z najbliższym partnerem. Z pewnością tym, co pozostanie niezmienne będzie tradycja, którą wszyscy, a w szczególności dzieci, lubią najbardziej – obdarowywanie się prezentami. W tym roku zachęcamy do podarowania swoim bliskim prezentu o szczególnej wartości – polisy na życie. 

Pełna ochrona życia i zdrowia

Ubezpieczenie na życie nie jest obowiązkowe, jednak jego posiadanie niesie za sobą szereg korzyści. Tego typu polisa to gwarancja bezpieczeństwa dla ubezpieczonego oraz jego bliskich w przypadku najmniej spodziewanych zdarzeń. Przykładowo, wybieramy się ze swoimi przyjaciółmi na łyżwy – podczas jazdy doznajemy wypadku i łamiemy nogę. Okazuje się, że złamanie jest na tyle poważne, że czeka nas długa oraz kosztowna rehabilitacja. 

Polisa na życie to nie tylko wypłata środków w przypadku uszczerbku na zdrowiu w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Świadczenie jest również wypłacane z tytułu pobytu w szpitalu, poważnego zachorowania czy urodzenia dziecka. Zakres ubezpieczenia można spersonalizować zgodnie z wymaganiami i oczekiwaniami klienta. 

Prezent na święta dla Twoich najbliższych

Ubezpieczenie na życie od Generali to wsparcie ubezpieczonego oraz jego bliskich w przypadku uszczerbku na zdrowiu w wyniku NW pobytu w szpitalu, urodzenia dziecka. W ofercie znajduje się również pakiet usług medycznych, w skład którego wchodzą m.in. badania profilaktyczne czy możliwość skorzystania ze wsparcia opiekuna medycznego. Chcąc ubezpieczyć rodziców czy dziadków zakup polisy od Generali będzie najlepszym wyborem – ubezpieczenie umożliwia objęcie dożywotnio ochroną osoby do 80 roku życia. Polisa chroni również dzieci ubezpieczonego, które nie ukończyły 26 r.ż., niezależnie od ich liczby.
Ubezpieczenie na życie od Compensy to gwarancja wypłaty świadczenia w przypadku zdarzeń medycznych, które miały miejsce przed zawarciem polisy, co jest rzadko spotykaną możliwością. Ponadto, do zawarcia polisy wystarczą odpowiedzi na 3 proste pytania medyczne, co wiąże się z mniejszą liczbą formalności. W przypadku hospitalizacji ubezpieczonemu zostaną wypłacone środki za pobyt w szpitalu, ale również świadczenie apteczne, dzięki któremu zakupi niezbędne leki. 

Troska to najcenniejszy prezent - ubezpiecz życie swoich najbliższych.
 

keyboard_arrow_up