Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Grudniowy raport obecności CUK Ubezpieczenia w mediach

08.01.2019

Nasi eksperci wielokrotnie wyjaśniali zawiłości związane ze światem ubezpieczeń i wypowiadali się w ważnych kwestiach. Do tego trzykrotnie pojawiliśmy się na okładkach.

Grudniowe tytuły, w których znajdziecie CUK Ubezpieczenia:

  • Gazeta Ubezpieczeniowa
  • Nowoczesny Warsztat
  • Dziennik Gazeta Prawna
  • Dziennik Polski
  • Dzień Szamotulski
  • WPR
  • Własny Biznes Franchising

Możliwy powrót wojny cenowej

W tym miesiącu na popularności nie tracił temat związany z możliwym powrotem wojny cenowej wśród towarzystw ubezpieczeniowych. Na łamach Dziennika Gazety Prawnej mogliśmy przeczytać wypowiedź Macieja Kuczwalskiego, eksperta CUK Ubezpieczenia:

"Dane PIU ukazujące zmniejszającą się dynamikę wartości przypisu składki za obowiązkowe ubezpieczenia komunikacyjne potwierdzają to, co obserwujemy niejako oddolnie, czyli systematyczny spadek cen OC".
 

CUK + TubaPay = innowacyjność

O tym, że jesteśmy innowacyjną multiagencją ubezpieczeniową nikomu nie musimy przypominać. Dostrzegła to Gazeta Ubezpieczeniowa, umieszczając dołączenie CUK Ubezpieczenia do grona partnerów TubaPay, w najciekawszych nowościach branżowych z zakresu obsługi klienta.
 

Wahania cen OC

Popularny temat polis OC poruszył także Dziennik Polski. Uwzględnił tym samym coraz lepszą ochronę finansową, która otrzymują kierowcy w ramach tego podstawowego ubezpieczenia. W temacie wahania cen ubezpieczeń wypowiedział się Maciej Kuczwalski:

"Jeśli ceny nadal będą spadać, odbije się to na wynikach finansowych towarzystw. Wtedy będziemy musieli przejść kolejną korektę i nadejdzie seria podwyżek".

O maksymalnej karze za brak OC

Czy wiecie jaka jest maksymalna kara za nieposiadanie obowiązkowej polisy OC?

"Nowoczesny Warsztat" razem z naszym Ekspertem przypominają, że UFG jest coraz bardziej skuteczne w wykrywaniu
nieubezpieczonych kierowców. Maciej Kuczwalski komentuje: 

"Średnia liczba osób, jaką UFG identyfikowało w ciągu jednego kwartału, to około 23 000, tak więc najprawdopodobniej do końca 2018 roku zeszłoroczny rekord zostanie pobity".

Skontaktuj się z nami:

Zamów rozmowę lub zadzwoń: 22 33 00 300
Znajdź placówkę
Zapytaj o produkt lub współpracę Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe
Sprawdź OC/AC na autobez wychodzenia z domu.