Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Nowość na rynku Ubezpieczeń – POMOC PRAWNA dla Klienta

19/01/2015

CUK wychodzi naprzeciw potrzebom Polaków - ilość spraw w polskich sądach wzrasta z roku na rok i można ją liczyć w milionach. Mimo tego, niewiele osób korzysta z usług prawników. Dlaczego? W związku z utrudnionym dostępem do adwokata? Z obawy przed wysokimi cenami?

Jako Klient CUK, otrzymasz łatwy dostęp do prawnika i nie poniesiesz za to żadnych kosztów! Wystarczy, ze wykupisz w CUK roczną polisę, a otrzymasz Pakiet 5 Porad Prawnych. Możesz z nich korzystać zawsze kiedy tego potrzebujesz – prawnicy są do Twojej dyspozycji w dni robocze od 8:00 do 20:00.

Porad Prawnych udziela partner CUK Ubezpieczenia – innowacyjna firma prawnicza Availo Sp. z o.o. Usługę świadczą profesjonalni, doświadczeni adwokaci, radcowie prawni i doradcy podatkowi, w zakresie wszystkich dziedzin prawa związanych z życiem prywatnym.

Szybko, sprawnie, przez telefon

Dajemy niezawodny sposób szybkiego i prostego załatwiania problemów natury prawnej, na jakie każdy może natrafić w życiu codziennym. Wystarczy zadzwonić, a prawnik od razu udzieli pomocy prawnej, wskazując rozwiązania problemu. Jedna porada to nie jedna rozmowa telefoniczna – to nieograniczona ilość kontaktów w danej sprawie. CUK Ubezpieczenia daje swoim Klientom Pakiet 5 takich Porad Prawnych do wykorzystania w ciągu roku. Szybko, sprawnie, przez telefon – otrzymasz odpowiedź na każde nurtujące Cię pytanie i otrzymasz dostęp do bazy dokumentów liczących kilka tysięcy wzorów (wniosków, umów, pism,…)

Zaufaj profesjonalistom

W ramach Pakietu 5 Porad Prawnych otrzymasz doradztwo w zakresie wszystkich dziedzin prawa związanych z życiem prywatnym, w tym między innymi: prawa spadkowego, prawa rodzinnego, prawa pracy, prawa konsumenckiego, prawa podatkowego i wielu innych.

Zdarzyło Ci się kiedyś zwrócić towar do sklepu, a ekspedientka nie chciała go przyjąć? Wiedziałeś, że w takiej sytuacji możesz skontaktować się z prawnikiem, który od razu podpowie co zrobić?

A może musiałeś podpisać umowę (z firmą telekomunikacyjną, multimedialną, kredyt, kupno-sprzedaży,…) i nie do końca byłeś pewien, czy jest dla Ciebie korzystna? Korzystając z porady prawnej – prawnik zapozna się z umową i doradzi, czy warto ją zawierać.

Dostałeś kiedykolwiek mandat? Zastanawiałeś się, czy go przyjąć, czy nie? Następnym razem, skorzystaj z POMOCY PRAWNEJ CUK i zadzwoń do swojego adwokata, który doradzi co zrobić i jakie mogą być konsekwencje.

Pomoc Prawna CUK, Twój osobisty Prawnik w zasięgu ręki!

2015-01-20

keyboard_arrow_up