Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Aktualności

Aktualności
Klienci CUK nagrodzeni w loterii PAYBACK!

Przedstawiamy placówki, które w czasie trwania loterii sprzedały polisy laureatom Odjazdowej Loterii PAYBACK.

Więcej
Aktualności
Pakiet porad prawnych do polisy - gratis!

Dla wszystkich nowych Klientów nieodpłatny pakiet porad prawnych do zakupionej polisy ubezpieczeniowej - gratis! Pomoc Prawna CUK to pierwsza tego typu inicjatywa w branży ubezpieczeniowej...

Więcej
Aktualności
65% dotacji na ubezpieczenie upraw w CUK

Wystartował jesienny sezon ubezpieczenia upraw.  W CUK Ubezpieczenia można otrzymać na ten cel do 65% dotacji z budżetu państwa.

Więcej
Aktualności
Zmiany dla kierowców! Od 1 października 2018 r.

Wielu kierowców znalazło się kiedyś w sytuacji, gdy w trakcie kontroli nie miało przy sobie dokumentów takich jak dowód rejestracyjny i polisa OC.

Więcej
Aktualności
Produkt Miesiąca Październik 2018

Jesień to czas, w którym nie tylko myślimy o zabezpieczeniu mieszkania przed zimą, ale również kierujemy swoje kroki na cmentarze. To idealny moment by pomyśleć o ubezpieczeniu nagrobka i skorzystać z październikowego Produktu Miesiąca w CUK Ubezpieczenia.

Więcej
Aktualności
Loteria PAYBACK

Już dziś ruszyła Odjazdowa Loteria PAYBACK. Kup polisę w CUK z kartą PAYBACK i wygrywaj nagrody.

Więcej
Aktualności
Ubezpiecz dom lub mieszkanie nawet 25% taniej!

Ubezpieczenie AXA Twoje Miejsce pokrywa szkody powstałe w wyniku działania wielu zdarzeń losowych (takich jak np.: ogień, zalanie, dewastacja czy pękanie instalacji zewnętrznych na skutek działania mrozu). Istnieje możliwość rozszerzenia zakresu ochrony o ubezpieczenie wyposażenia od kradzieży z włamaniem lub rabunku, stłuczenia elementów szklanych czy powodzi.

Więcej
Aktualności
Autocasco na upały

Podczas tak wysokich temperatur jak te, które towarzyszą nam w tym roku, sytuacja na drogach staje się równie niebezpieczna co przy oblodzonym asfalcie. Kierowcy stają się bardziej rozkojarzeni, nerwowi, niecierpliwi – to niestety tylko kilka z negatywnych stanów, które towarzyszą nam za kółkiem podczas upałów.

Więcej
Aktualności
Produkt Miesiąca Sierpień 2018

Już dziś skorzystaj z sierpniowej akcji Produkt Miesiąca CUK i ubezpiecz swoją nieruchomość 30% taniej!

Więcej
Aktualności
Bezpieczny dom = udane wakacje

Planując wakacyjny urlop zazwyczaj decydujemy się na powierzenie domu członkowi rodziny lub zaufanemu sąsiadowi. Niestety nawet najlepsza opieka czterech ścian nie daje stuprocentowej gwarancji na uniknięcie wichury czy powodzi.

Więcej