Aktualności

Aktualności
PIERWSZE AUTO – PIERWSZY STRES?

Każdy z nas w młodości chciał stać się dorosłym i marzył o dalekich podróżach – najlepiej własnym autem. Kiedy jednak stykamy się z rzeczywistością, okazuje się, że to, o czym marzyliśmy musi być poprzedzone masą obowiązków i formalności.

Więcej
Aktualności
ZŁOTE ROMBY CUK 2018 - ROZDANE!

3 marca 2018 r., tradycyjnie już w Osadzie Karbówko, odbyła się Impreza Partnerów CUK Ubezpieczenia. Dział Marketingu specjalnie na tę okazję stworzył dedykowaną linię lotniczą – CUKAirlines.

Więcej
Aktualności
POLISA NIE TYLKO DLA DOMU

Przysłowie „mądry Polak po szkodzie” najlepiej definiuje nastawienie naszych rodaków do ubezpieczeń nieruchomości. A przecież zawsze lepiej jest zabezpieczyć się przed przeciwnościami losu, prawda?

Więcej
Aktualności
CUK W MEDIACH - STYCZEŃ 2018

Przedstawiamy styczniowy raport obecności CUK Ubezpieczenia w mediach. Aż 21 razy powoływano się na naszych ekspertów w prasie a 57 razy korzystano z naszych wypowiedzi w internecie!

Więcej
Aktualności
ROK 2017 ŁASKAWY DLA KIEROWCÓW

Po galopujących wzrostach cen OC w 2016 r., kiedy to podwyżki przekroczyły 50%, rok 2017 okazał się dla kierowców dużo łaskawszy. W skali ogólnopolskiej, na koniec roku 2017 za OC płaciliśmy średnio 684 zł, czyli o 3% mniej niż przed rokiem.

Więcej
Produkt Miesiąca CUK Ubezpieczenia – w lutym oszczędzisz 2x10%

W lutowym Produkcie Miesiąca CUK Ubezpieczenia każdy klient może obniżyć koszt ubezpieczenia domu i mieszkania o 10%.

Więcej
Krajowy Program Zdrowotny już w CUK Ubezpieczenia!

Od 2 stycznia jako jedyna Multiagencja w Polsce mamy w ofercie ubezpieczenie gwarantujące szybki dostęp do prywatnej opieki zdrowotnej na terenie całego kraju- Krajowy Program Zdrowotny.

Więcej
Smog a ubezpieczenie

Smog z roku na rok staje się coraz większym problemem dla mieszkańców całej Polski.

Więcej
Wystartowała kolejna kampania TV CUK Ubezpieczenia

Od dziś, przez kolejne 3 tygodnie na antenach 37 stacji telewizyjnych pojawi się reklama CUK Ubezpieczenia „Nie bądź łoś”.

Więcej
CUK Firmą Przyjazną Klientowi

Po raz kolejny zostaliśmy docenieni przez naszych Klientów. Otrzymaliśmy tytuł Firmy Przyjaznej Klientowi, który to jest przyznawany za osiągnięcie odpowiedniego poziomu obsługi i zadowolenia Klienta.

Więcej