Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Aktualności

Aktualności
Produkt Miesiąca Sierpień 2018

Już dziś skorzystaj z sierpniowej akcji Produkt Miesiąca CUK i ubezpiecz swoją nieruchomość 30% taniej!

Więcej
Aktualności
Bezpieczny dom = udane wakacje

Planując wakacyjny urlop zazwyczaj decydujemy się na powierzenie domu członkowi rodziny lub zaufanemu sąsiadowi. Niestety nawet najlepsza opieka czterech ścian nie daje stuprocentowej gwarancji na uniknięcie wichury czy powodzi.

Więcej
Aktualności
Nowa kampania telewizyjna CUK Ubezpieczenia wystartowała!

16.07.2018 r. wystartowaliśmy z kolejną kampanią w telewizji!

Więcej
Aktualności
Wyjeżdżasz na wakacje? Pamiętaj o zabezpieczeniu swojego domu!

Nie zostawiaj swojego domu bez opieki na czas wakacyjnego wyjazdu. Skorzystaj z lipcowej akcji Produkt Miesiąca, ubezpiecz swój dom lub mieszkanie taniej do 30% i wypoczywaj bez zmartwień.

Więcej
Aktualności
Spotkanie reprezentantów Punktów Partnerskich

15 czerwca 2018 r. odbyło się w Toruniu spotkanie reprezentantów Punktów Partnerskich z przedstawicielami CUK Ubezpieczenia.

Więcej
Aktualności
Urodziny placówki CUK Ubezpieczenia Wschowa

W czerwcu 2018 r. swoje pierwsze urodziny obchodziła placówka franczyzowa CUK Ubezpieczenia we Wschowie. Właścicielka placówki przygotowała dla klientów dodatkową atrakcję.

Więcej
Aktualności
Sumy gwarancyjne OC idą w górę!

Ministerstwo Finansów przygotowało nowelizację dotyczącą ubezpieczenia OC. Projekt ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych zakłada podniesienie sum gwarancyjnych w OC. W przypadku szkody na osobie - 5,21 milionów euro, z kolei za szkody w mieniu - 1,05 mln euro.

Więcej
Aktualności
Produkt Miesiąca - czerwiec 2018

Czy myślałeś już o zabezpieczeniu swojego majątku przed wyjazdem na wakacje? Jeśli nie, to czerwcowy Produkt Miesiąca jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie! Ubezpiecz siebie i swoich bliskich od następstw nieszczęśliwych wypadków (w tym udaru mózgu i zawału serca), a otrzymasz 35% zniżki na ubezpieczenie nieruchomości!

Więcej
Aktualności
W drogę bez dokumentów? Jeszcze nie!

Dziś jeszcze za brak każdego z dokumentów kierowca zapłaci karę 50 zł, nie więcej jednak niż 250 zł. Zgodnie z uchwaloną przez Sejm nowelizacją ustawy „Prawo o ruchu drogowym”, 4 czerwca miały wejść w życie przepisy, znoszące obowiązek posiadania przy sobie papierowych wersji dowodu rejestracyjnego oraz ubezpieczenia OC.

Więcej
Aktualności
Masz już majowy Produkt Miesiąca CUK Ubezpieczenia?

Majowy Produkt Miesiąca CUK to świetna okazja by zadbać o zdrowie swoje i najbliższych. Krajowy Program Zdrowotny jest unikalnym rozwiązaniem na rynku, gdyż korzysta z prostego i logicznego systemu współpłatności. Zapewnia Ci szybki dostęp do prywatnej opieki zdrowotnej na terenie całego kraju, bez względu na to czy przebywasz w pracy, na urlopie, czy w delegacji.

Więcej