Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Aktualności

Aktualności
Urodziny placówki CUK Ubezpieczenia Wschowa

W czerwcu 2018 r. swoje pierwsze urodziny obchodziła placówka franczyzowa CUK Ubezpieczenia we Wschowie. Właścicielka placówki przygotowała dla klientów dodatkową atrakcję.

Więcej
Aktualności
Sumy gwarancyjne OC idą w górę!

Ministerstwo Finansów przygotowało nowelizację dotyczącą ubezpieczenia OC. Projekt ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych zakłada podniesienie sum gwarancyjnych w OC. W przypadku szkody na osobie - 5,21 milionów euro, z kolei za szkody w mieniu - 1,05 mln euro.

Więcej
Aktualności
Produkt Miesiąca - czerwiec 2018

Czy myślałeś już o zabezpieczeniu swojego majątku przed wyjazdem na wakacje? Jeśli nie, to czerwcowy Produkt Miesiąca jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie! Ubezpiecz siebie i swoich bliskich od następstw nieszczęśliwych wypadków (w tym udaru mózgu i zawału serca), a otrzymasz 35% zniżki na ubezpieczenie nieruchomości!

Więcej
Aktualności
W drogę bez dokumentów? Jeszcze nie!

Dziś jeszcze za brak każdego z dokumentów kierowca zapłaci karę 50 zł, nie więcej jednak niż 250 zł. Zgodnie z uchwaloną przez Sejm nowelizacją ustawy „Prawo o ruchu drogowym”, 4 czerwca miały wejść w życie przepisy, znoszące obowiązek posiadania przy sobie papierowych wersji dowodu rejestracyjnego oraz ubezpieczenia OC.

Więcej
Aktualności
Masz już majowy Produkt Miesiąca CUK Ubezpieczenia?

Majowy Produkt Miesiąca CUK to świetna okazja by zadbać o zdrowie swoje i najbliższych. Krajowy Program Zdrowotny jest unikalnym rozwiązaniem na rynku, gdyż korzysta z prostego i logicznego systemu współpłatności. Zapewnia Ci szybki dostęp do prywatnej opieki zdrowotnej na terenie całego kraju, bez względu na to czy przebywasz w pracy, na urlopie, czy w delegacji.

Więcej
Aktualności
Jeszcze więcej punktów PAYBACK za polisę w CUK Ubezpieczenia

Zgarnij + 1 000 punktów przy zakupie ubezpieczenia w CUK. Specjalnie dla klientów CUK Ubezpieczenia wraz z PAYBACK przygotowaliśmy kolejną promocję.

Więcej
Aktualności
Krajowy Program Zdrowotny z nagrodą InsurTech Award

Krajowy Program Zdrowotny (KPZ) został doceniony na jednym z największych wydarzeń w branży, czyli Wielkiej Gali FinTech & InsurTech Night, którą poprowadził Marcin Prokop. Fakt ten cieszy tym bardziej, że KPZ można nabyć wyłącznie w placówkach multiagencji CUK.

Więcej
Aktualności
CUK Kids Race podczas Velo Toruń 2018

W minioną niedzielę, 6 maja, kolarze amatorzy mogli stanąć na starcie u boku mistrza świata Michała Kwiatkowskiego podczas IV edycji Velo Toruń. Wystartowało blisko 2 000 zawodników, a rywalizacja toczyła się na 3 dystansach: 105, 65 i 35 km.

Więcej
Aktualności
CUK i Kaufland w PAYBACK

Już od kilku tygodni w CUK Ubezpieczenia można zbierać punkty PAYBACK, a także punktami obniżyć koszt swojej polisy. 26 kwietnia do Programu dołączyła sieć handlowa Kaufland, której największym atutem jest duży wybór i korzystne ceny. Przekonaj się, że warto!

Więcej
Aktualności
Multiagencja CUK Ubezpieczenia w AXA Prestige Partners Club - CUK Ubezpieczenia

Podczas konferencji, która odbyła się w austrackim Solden w dniach 10-14 kwietnia, AXA ogłosiła powstanie AXA Prestige Partners Club. Jest to nowa inicjatywa AXA, która ma na celu wzmocnienie relacji biznesowych towarzystwa z ogólnopolskimi sieciami multiagencji, które wyróżniają się na polskim rynku wielkością sprzedaży, rentownością oraz jakością relacji biznesowych.

Więcej