Edytor HTML

Jazda rowerem po polskich drogach wiąże się ze sporym niebezpieczeństwem. Ścieżek rowerowych przybywa, ale nie ma ich na tyle dużo, żeby można było uniknąć jazdy po jezdniach, na których rowerzyści są szczególnie narażeni na niebezpieczeństwo. Kolizja roweru z samochodem może skończyć się tragicznie dla rowerzysty, obrażenia, które w jej skutek powstają są często bardzo poważne. Nie czekaj, ubezpiecz siebie i swój rower!

Oferujemy elastyczne ubezpieczenie „Bezpieczny rowerzysta”. Ubezpieczenie jest dostępne w wariancie rocznym i krótkoterminowym (min. 3 miesiące). Obejmuje zarówno rowerzystę, jak i sam rower. W pakiecie są dostępne OC, NNW dla rowerzysty oraz casco na rower. Do dyspozycji są trzy warianty ubezpieczenia roweru i rowerzysty:

  • OC (z sumą ubezpieczenia od 20 000 zł do 100 000 zł)
  • OC + NNW (z sumą ubezpieczenia od 20 000 zł do 50 000 zł) – lub samo NNW
  • OC + NNW + Casco (z sumą ubezpieczenia do 15 000 zł)

Zakres ubezpieczenia "Bezpieczny Rowerzysta"

  • zapewnienie ochrony od nieszczęśliwych wypadków dla rowerzysty i jego dzieci w wieku poniżej 10 lat podczas użytkowania roweru (NNW)
  • naprawienie szkód dokonanych przez rowerzystę (OC) - również tych powstałych w wyniku czynu zabronionego i rażącego zaniedbania
  • uszkodzenie, zniszczenie i utrata roweru (Casco)

 

Dopasuj zakres Casco do swoich potrzeb. Proponujemy Ci dwa warianty:

  • Casco wariant podstawowy – obejmuje uszkodzenie i zniszczenie jednośladu w skutek wypadku oraz rabunek roweru
  • Casco wariant rozszerzony – obejmuje wszystkie założenia wariantu podstawowego a dodatkowo uwzględnia kradzież roweru z miejsca pozostawienia (np. przy sklepie, szkole etc.) w godzinach od 6.00-22.00 i z miejsca przechowywania od 22.00 do 6.00 (np. piwnica, schowek zabezpieczony kłódką)

Chcesz ubezpieczyć rower? Zadzwoń do doradcy lub przyjdź do najbliższej placówki CUK i poznaj szczegóły!

Formularz kontaktowy

Jeżeli chcą Państwo skontaktować się z nami prosimy o przesłanie zapytania z wykorzystaniem formularza zamieszczonego poniżej.

 

zobacz także